З 1 квітня запрацювали заклади культури на Львівщині

329
Оперний театр

Заклади культури на Львівщині з 1 квітня поступово повертаються до звичного, на скільки це можливо в умовах війни, ритму роботи. Про це повідомляють Фотографії старого Львова, посилаючись на повідомлення від пресслужби Львівської обласної військової адміністрації.

З першого квітня на Львівщині розширять формат роботи театрально-концертні установи, музеї та заповідники. Зокрема, Львівська національна опера, Львівський національний театр імені М. Заньковецької, Львівська національна філармонія імені М. Скорика, Львівський театр ляльок, Театр імені Ю. Дрогобича.

Продовжують приймати відвідувачів і Державні історико-культурні заповідники «Тустань» та «Нагуєвичі», а також скансен Музей народної архітектури та побуту у Львові імені К. Шептицького.

Підгорецький замок. Фото з https://uk.wikipedia.org
Підгорецький замок. Фото з https://uk.wikipedia.org

Напередодні вже відновили прийом відвідувачів і відділи Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Возницького музеї-заповідники «Підгорецький замок», «Жовківський замок», та «П’ятничанська вежа».

Команда Львівського музею історії релігії регулярно організовує тематичні екскурсії про релігійне життя Львова, екскурсії підземеллями музею та розважально-пізнавальні квести для дітей вимушено переселених осіб.

У департаменті з питань культури, національностей та релігій ЛОВА зазначають, що ті заклади культури, де тимчасово проживають переселенці, також частково відновлюють роботу. Наприклад, у Львівському театрі ляльок та у Театрі імені Ю. Дрогобича окремі кімнати виділили для внутрішньо переміщених осіб, а в інших приміщеннях ставлять вистави.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.