Ювілей відзначать корифеї Заньківчан — Таїсія Литвиненко та Федір Стригун (відео)

1049

14 лютого у Львівському театрі імені Марії Заньковецької влаштують святкову академію з нагоди творчого ювілею народних артистів України Таїсії Литвиненко та Федора Стригуна. 

З ім’ям Федора Миколайовича асоціюється український театр часу незалежності, він зумів поєднати на сцені самобутність нашої нації та академічний театральний стиль. Таїсія Йосипівна – багатогранна  особистість, яка своє життя присвятила розвитку театрального мистецтва і проявила себе не тільки як талановита актриса театру та кіно, але й як педагог. Творчий тандем Стригун-Литвиненко є знаковим для українського мистецтва. Вони подарували глядачам свій талант і виховали не одне покоління акторів. Театру заньківчан акторське подружжя віддало 50 років творчого життя. 

Таїсія Литвиненко та Федір Стригун на перс-конференції
Таїсія Литвиненко та Федір Стригун на перс-конференції

Поза сумнівом, львів’яни з нетерпінням чекають бенефісу улюблених акторів. Хоча сам Стригун переконаний, що зараз не до святкувань, бо війна. Тому наголошує, що зустріч із глядачами 14 лютого буде не святковою – творчою, і це роздуми про театр, показ фрагментів  ретро-вистав та уривків з кінофільмів за участю народних артистів: «Поговоримо, а в кінці разом заспіваємо «Многая літа». Що ще треба?».

Про перебіг академії, присвяченій 50-літтю творчої праці на заньківчанській сцені подружжя Стригун – Литвиненко – у наступних числах «Дня».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.