Ярина Каторож, «Альянс» та «Ніч у Львові»

0
168
Ярина Каторож. Фото Богдан Кухта
Ярина Каторож. Фото Богдан Кухта

У п’яницю, 13 липня 2018 року, о 21:00 в рамках фестивалю «Ніч у Львові» у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука  (площа Ринок, 9) відбудеться презентація нового роману Ярини Каторож «Альянс».

Нічна зустріч-презентація під назвою «По той бік творення магії» відкриє гостям другу частину трилогії «Палімпсест» − роман «Альянс». Модеруватиме зустріч директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва імені Романа Іваничука, відома громадська активістка, волонтерка – Тетяна Пилипець.

Постер презентації роману Ярини Каторож «Альянс»
Постер презентації роману Ярини Каторож «Альянс»

Представляємо вашій увазі анотацію книги «Альянс»: «Волелюбне минуле зіштовхнулось з деспотичним сьогоденням. Стожар та дарвенхардка − закляті вороги…хай навіть ніколи не бачились раніше.

Просто не може бути по-іншому. Не в імперії, де знищується геть усе, що видається загрозливим для чинного порядку. І де Стожари та пам’ять про їх державу Патрію − найстрашніша з усіх загроз. Але коли опиняєшся віч-на-віч з людиною, що схожа на тебе, як дві краплі води, виникає питання: а чи все так однозначно? Анна, Ханна та їх друзі вирішують не йти визначеним іншим шляхом. Вони укладають альянс − кожна має, що запропонувати іншій. Кожна має, чого забажати на заміну. І так, тягнучи за ниточки обіцянок, герої книги вирушають у мандрівку Циркутою. В якій усякий матиме змогу показати своє справжнє обличчя. І ще ж не слід забувати, що палімпсест не може мати тільки один шар розповіді. І з-під ідеально припасованих одна до одної сталевих плит тиранічної держави от-от і проб’ються промені, що кинуть світло на багато таємниць минулого. На те, яким був Метейський край, коли ним не правили ще белати. На те, ким насправді були Стожари. І як же здолати нездоланних.

Ще більше пригод, загадок та пристрасті варто очікувати від другої книги трилогії «Палімпсест», що має назву «Альянс».

Тетяна ПИЛИПЕЦЬ

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.