Ярина Каторож, «Альянс» та «Ніч у Львові»

403
Ярина Каторож. Фото Богдан Кухта
Ярина Каторож. Фото Богдан Кухта

У п’яницю, 13 липня 2018 року, о 21:00 в рамках фестивалю «Ніч у Львові» у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука  (площа Ринок, 9) відбудеться презентація нового роману Ярини Каторож «Альянс».

Нічна зустріч-презентація під назвою «По той бік творення магії» відкриє гостям другу частину трилогії «Палімпсест» − роман «Альянс». Модеруватиме зустріч директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва імені Романа Іваничука, відома громадська активістка, волонтерка – Тетяна Пилипець.

Постер презентації роману Ярини Каторож «Альянс»
Постер презентації роману Ярини Каторож «Альянс»

Представляємо вашій увазі анотацію книги «Альянс»: «Волелюбне минуле зіштовхнулось з деспотичним сьогоденням. Стожар та дарвенхардка − закляті вороги…хай навіть ніколи не бачились раніше.

Просто не може бути по-іншому. Не в імперії, де знищується геть усе, що видається загрозливим для чинного порядку. І де Стожари та пам’ять про їх державу Патрію − найстрашніша з усіх загроз. Але коли опиняєшся віч-на-віч з людиною, що схожа на тебе, як дві краплі води, виникає питання: а чи все так однозначно? Анна, Ханна та їх друзі вирішують не йти визначеним іншим шляхом. Вони укладають альянс − кожна має, що запропонувати іншій. Кожна має, чого забажати на заміну. І так, тягнучи за ниточки обіцянок, герої книги вирушають у мандрівку Циркутою. В якій усякий матиме змогу показати своє справжнє обличчя. І ще ж не слід забувати, що палімпсест не може мати тільки один шар розповіді. І з-під ідеально припасованих одна до одної сталевих плит тиранічної держави от-от і проб’ються промені, що кинуть світло на багато таємниць минулого. На те, яким був Метейський край, коли ним не правили ще белати. На те, ким насправді були Стожари. І як же здолати нездоланних.

Ще більше пригод, загадок та пристрасті варто очікувати від другої книги трилогії «Палімпсест», що має назву «Альянс».

Тетяна ПИЛИПЕЦЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.