Японський “Музичний салон” обіцяє здивувати

474
Музей етнографії та художнього промислу, проспект Свободи, 15

Вже завтра, 24 листопада 2017 року,  о 17.00 Музей етнографії та художнього промислу ІН НАНУ (м. Львів, проспект Свободи, 15) запрошує Вас відвідати Музичний салон в музеї «Елегія Сходу». Вхід вільний.

Сучасний світ змушує нас постійно жити в темпі Presto sempre accelerando. Іноді це в задоволення – жити на повну, бути одночасно всюди, дати понести себе цьому могутньому потоку подій. Але чим довше так біжиш, тим більше відчуваєш потребу зробити паузу. Дихнути повітря. Перепочити. Заспокоїтись. Такі паузи дають змогу прислухатись до себе. І до всього, що нас оточує. До найменших змін, які зазвичай не помічаємо. До дрібних деталей, в яких ховається краса повсякдення. Прислухатись до вітру…почути шелест листя…відчути дихання людини, яка поруч…

Саме задля створення такого острівця спокою та відпочинку виникла ідея концерту Елегія Сходу. Нехай це буде дрібничка серед турбот вашого повсякденного життя, але вона наповнить його змістом. Під час концерту запрошуємо насолодитися класичною музикою, почути поезію поетів Сходу, а також відчути колорит таких етнічних інструментів, як піпа (китайський щипковий інструмент), сякухаті (японська флейта) та тібетських чаш.

Ми докладаємо багато зусиль, щоб ви отримали гарні емоції під час наших концертів. Тому нам буде дуже приємно, якщо ви висловите ваші враження, наповнивши чарівну скриньку, яка стоятиме в кінці залу

Будемо заспокоюватися та прислухатися до себе під музику В.Сільвестрова, П.Махайдіка, С.Франка, А.Пярта, О.Чена, Д.Кейджа у виконанні Ольги Стрілецької, Світлани Позднишевої (фортепіано), Христини Котовської (скрипка). Відчуємо красу китайської ліричної поезії Лі Бо у прочитанні Олега Пригоди. Етнічні інструменти промовлятимуть у чуйних руках Михайла Кекляка, Христини Коростіль (сякухаті), Влодка Бець (глюкофон) та Цуй Цзянь (піпа).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.