Янки в місті, або гаражний розпродаж від «Емаус – Оселя»

542
Янки в місті, або гаражний розпродаж від «Емаус – Оселя»

Вчора, 9 липня 2016 року, з 13.00 до 19.00 у подвір’ї «Музею ідей» (вул. Валова, 18а) проходив Гаражний розпродаж в американському стилі від Спільноти «Емаус – Оселя». Тут, уже традиційно, можна було придбати різні речі, які львів’яни віддають на благодійність – одяг, книги, предмети побуту, а також меблі, відремонтовані у спільноті.

Цьогорічний Гаражний відбувався у співпраці з організацією Global Synergy Group зі штату Мінесота, США. Молодь з батьківщини гаражних розпродажів привезла до Львова книги та різний крам і взяла участь в Гаражному розпродажі. Відвідувачі також могли поспілкуватися з носіями мови.

Шкода що левову частку речей, виставлених на розпродаж, складав одяг. Цей й не дивно, адже джинси є візитною карткою США і завжди асоціюються з цією країною.  Багато відвідувачів розпродажу були трохи розчаровані таким асортиментом.

“Минулого року розпродаж мені дуже сподобався. Було багато цікавих речей і, особливо ляльок. Я собі придбала дві. І сподівалася, що на цьому розпродажі теж знайду щось цікаве. Але тут переважно одяг… І ціни досить “кусючі” – не знаю чи щось знайду для себе,” – поділилася враженнями відвідувачка розпродажу, студентка 3-го курсу, Оксана.

«Емаус – Оселя» вже багато років займається збором непотрібних речей від мешканців Львова з їх подальним перевикористанням на соціальні потреби. У 2013 році організація встановила перші в Україні контейнери для вживаного одягу, книг, взуття. Сьогодні їх є двадцять у різних районах міста. Лише у 2015 році «Емаус – Оселя» здала на переробку близько 90 тон нерпридатного до носіння одягу, ще більше було роздано потребуючим та реалізовано у благодійних крамницях.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.