Як в домі Грушевських на відкритті виставки весну закликали

549
Як в домі Грушевських на відкритті виставки весну закликали

Вчора, 20 березня 2018 року, у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові (вул. І.Франка, 154) відбулося відкриття виставки робіт студентів Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша “На крилах весни”.

Експозиція виставки "На крилах весни"
Експозиція виставки “На крилах весни”

Виставка на якій експонуються ікони створені студентами коледжу, присвячена Великоднім святам і пам’яті Героїв, які загинули за волю України.

Софія Легін
Софія Легін

«Майже у кожній родині є ікони, які передаються з покоління в покоління і тим самим наповнюються надзвичайно потужною енергетикою. Але і нова ікона, створена майстром теж не менш сильна енергетично, адже ікона – це винятковий твір в якому поєднані мистецька вартість та духовність» – розповіла модератор заходу Софія Легін.

Експозиція виставки "На крилах весни"
Експозиція виставки “На крилах весни”

Для огляду відвідувачам представлені роботи студентів І,ІІ,ІІІ  курсів відділу реставрації, виконані на заняттях з предмету «Композиції» при вивченні рослинного орнаменту в іконі та використання перцептивної перспективи в архітектурі в давньому українському малярстві під керівництвом викладача Бориса Іваніва.

Борис Іванів
Борис Іванів

А також ікони на склі та оригінальні писанки створені на заняттях з предметів «Профмайстерність» та «Дослідження пам’яток» під керівництвом викладача Роксоляни Загайської.

Роксоляна Загайська
Роксоляна Загайська

«Ця виставка має дуже благородну мету. Частину експонованих робіт, ікон на склі та писанок, можна придбати за досить символічну ціну. На виручені кошти ми плануємо закупити продукти для поранених бійців», – поділилася Роксоляна Загайська.

Експозиція виставки "На крилах весни"
Експозиція виставки “На крилах весни”

Під час відкриття присутні змогли насолодитися гаївками у виконанні співочої частини студентського театру «Пошук» під керівництвом Роксоляни Загайської.

Ольга Коцовська
Ольга Коцовська

На завершення відкриття свої побажання щодо подальшої співпраці з музеєм висловили директор Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша Ольга Коцовська та заступник  директора з наукової роботи Марія Ваврух.

Виступ студентського театру "Пошук"
Виступ студентського театру “Пошук”

Виставка експонуватиметься у Музеї Михайла Грушевського (вул.Франка, 154) впродовж місяця, тож усі охочі можуть познайомитися з роботами, а також придбати унікальні твори, що стануть незабутнім подарунком для рідних та близьких.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.