Як у Львові середньовічні лицарі збирали на батальйон “Донбас” (фото- та відеозбірка)

632
Як у Львові середньовічні лицарі збирали на батальйон Донбас
Як у Львові середньовічні лицарі збирали на батальйон Донбас

Вчора, 5 жовтня 2014 року, у Львові біля Порохової вежі,  представники різних клубів історичної реконструкції влаштували благодійну історичну зустріч для збору коштів на потреби батальйону “Донбас”. Про акцію розповідає представник Клубу історичної реконструкції (КІР) «Wolfenschloss», Катерина Успенська.

На великій площі біля Порохової Вежі розмістилося ціле середньовічне містечко. Поруч з лицарськими наметами, справжнє ристалище для лицарських поєдинків і прилавки з різноманітними прикрасами та наїдками.

Боєць батальйону “Донбас” Гупало Семен Миколайович закликав львів’ян та гостей міста підтримати благодійну акцію зі збору коштів для потреб військових, розповів про те, що найбільше зараз потрібно нашим солдатам і на що буде потрічено кошти.

Під час благодійної історичної зустрічі на площі біля Порохової Вежі усі охочі мали можливість почастуватися середньовічними наїдками, придбати унікальні прикраси ручної роботи та постріляти з лука по портрету Путіна.

Також потішили глядачів лицарі справжнім поєдинком на мечах. Позитивних вражень вистачило всім.

А середньовічні хореографи продемонстрували реконструйовані танці минулих років, запрошували всіх охочих приєднуватися та проводили майстер-класи.

Також поціновувачі середньовічної музики могли послухати її у звучанні автентичних інструментів без будь-якої електронної обробки у виконанні артистів та менестрелів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.