Як ремонтують театр імені Марії Заньковецької (відео)

1380

Трохи більше року залишається Заньківчанам на підготовку святкування 100-річчя свого театру.  А роботи необхідно ще дуже багато. І хоча українська влада вже майже 20 років обіцяє кошти на ремонт театру, але результатів наразі не особливо багато. 

Не дивлячись на складну економічну ситуацію та на події на Сході нашої держави, керівництво театру прикладає всі можливі зусилля для ремонту та модернізації театральних приміщень, обладнання  та технічного оснащення. Для цього залучаються спонсори, меценати і люди, котрим не байдужа доля театру в Україні загалом та театру імені Марії Заньковецької зокрема.

Та навіть меценатам допомогти театру заважає відсутність відповідної законодавчої бази, підтримка держави в їх благородних намірах і ще багато-багато бюрократичних механізмів.

Про ці та про багато інших питань ремонтно-реставраційного  життя Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької йшлося на зустрічі з представниками медіа вчора, 2 листопада 2015 року.

Перс-конференці на тему ремонтно-реставраційних робіт театру імені Марії Заньковецької
Прес-конференція на тему ремонтно-реставраційних робіт театру імені Марії Заньковецької

Прес-конференцію проводив генеральний директор Національного театру імені Марії Заньковецької, заслужений діяч мистецтв України, Андрій Олександрович Мацяк за участі директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, Береговська Христина Олександрівна.

Також на прес-конференції були присутні представники фірм-меценатів театру, а саме генеральний директор ТзОВ “СНЄЖКА-Україна” Марек Павлюсь та директор ПП “Лео-Кераміка” Іван Заточний. Вони вкотре підтвердили свої наміри і надалі допомагати театру.

Нагадаємо, теперішній будинок театру побудовано в 1842 році як театр фундації графа Станіслава Скарбека і є архітектурною пам’яткою ХΙХ ст. державного значення під охоронним № 1286 (Постанова РМ УРСР від 06.08.1979 р., № 442).

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.