Як на Рівненщині встановлювали новий рекорд у День святого Миколая (відео)

471
Як на Рівненщині встановлювали новий рекорд у День святого Миколая

В середу, 6 грудня 2023 року, в етнопарку “Ладомирія”, в Радивилові на Рівненщині встановили найбільшу в Україні поштову скриньку для святого Миколая.

Рекорд записали до «Книги рекордів України».

Нам вдалося поспілкуватися з керівником етнопарку Володимиром Дзьобаком.

— Розкажіть про появу резиденції Святого Миколая в “Ладомирії”?

— Минулого року ми вперше відкрили на території етнопарку “Ладомирія” резиденцію святого Миколая. Декілька місяців лише йшов процес підготовки і виготовлення костюма, який нам підготувала талановита випускниця нашої етнорезиденції дизайну і одягу Ксенія Рай. Потім йщов тривалий період облаштування локації, наповнення її необхідними елементами: санями, оленями, сніговиками, і багато іншого…

— Як виникла ідея встановити найбільшу скриньку?

— Йшов пошук внутрішнього наповнення резиденції, щоб і діткам і дорослим було у нас цікаво. Ще минулого року ми поставили скриньку для листів святому Миколаю. Минулого року нам її вистачало, а цього уже було замало. Тому ми вирішили радикально підійти до виготовлення – із величезним запасом!

— Хто розробив дизайн скриньки?

— Базовий дизайн скриньки нам зробив надзвичайно креативний Олексій Огонь. Меблевики на чолі із Богданом Петровичем у надзвичайно короткий термін виготовили скриньку. Коли вона тільки поступила у виробничий цех, ми вирішили перевірити чи немає більших. Виявилося, що наша скринька для листів – найбільша. Оперативно сконтактували із представниками “Книги рекордів України”. Шостого грудня, у День Святого Миколая вони зареєстрували рекорд! Потім дітки радісно опустили листи в нову поштову скриньку, яку Святий зобов’язався періодично оглядати!”

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

Джерело фото: https://www.facebook.com/ladomyriia

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.