Як єдиний в Україні Музей зброї перетворився на ринок їжі

1381
Як єдиний в Україні Музей зброї перетворився на ринок їжі

Від 15 листопада 2014 року, під Музеєм зброї “Арсенал” і в його підвалах, в центрі Львова, діє перший в Україні ринок вуличної їжі. У критому приміщенні півсотні рестораторів, кулінарів пригощатимуть своєю їжею туристів та львів’ян.

І не дивно, адже 600 квадратних метрів приміщення у центрі Львова так просто пустувати не можуть.  Що може зашкодити перетворити єдиний в Україні Музей зброї  на дохідний бізнес? Та й хіба на часі зараз в Україні музеї?

Зрештою, хто сказав, що відвідувачі, котрі пришли на ринок їжі – не зайдуть до музею? От пропустять по три чарки і одразу до музею. Так і експонати в музеї будуть сприйматись краще. А ще краще ті експонати винести в підвал – на сам ринок їжі. І відвідувачі зможуть поєднувати приємне з корисним. А, власне, організатори так і зробили. Серед  ковбас, шоколаду і сувенірів можна побачити перначі, списи та іншу середньовічну зброю.

Наступним етапом було б доречно влаштувати vip-кімнати зі  столиками та офіціантками в середньовічних костюмах в головних залах музею. А ще краще – в шкіряних коротеньких костюмчиках. А чого? туристам це подобається!

Ось так потроху старий Львів, чудовий, неповторний, романтичний та історичний Львів перетворюється на одну велику їдальню…

4 КОМЕНТАРІ

  1. Не зовсім розумію, як їжа заважає музею. Такі місця – кафе, ресторани, атракціїї – збільшують кількість відвідувачів і туристів, як локально, так і у місті в цілому. Якийсь процент точно відвідає і музей.
    До нас приїзджали в гості друзі, і частина з них пішла в музей зброї, частина – на ринок їжі, та і завжди бачимо черги з дітей біля дверей музею. Людина, яка з самого початку бажала получити нову інформацію і сходити в музей, не буде збита з пантелику їжею.

  2. Центральна частина міста вже перетворилась на суцільний фестиваль їжі. Львів’ян скоро треба буде ще пошукати, а то повсюдно лише ресторани та сувеніри. Ще й до музею її занесло. Цілком погоджуюсь із автором публікації “…Львів перетворюється на одну велику їдальню…”

  3. Після закриття ресторану.конфлікт інтересів між тими хто хотів взяти ці приміщення і взяв, думаю, вичерпано. Львів з Бандерштадту,перетворився на Фестштадт. Але щось мені це банкет під час чуми нагадує. А 5D музей зачекає.

  4. Це найбільша ганьба місту! Ви заходили в музей тепер? там смердить не виносимо!!!! Пяні туристи і зброя дуже розумно! Найкращим варівнтом це коли б така зала була як галерея виставка…але тоді б вона доходів не принесла…найкращий спосіб зробити ресторан під прикриттям інтерактивний музей 🙂

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.