“Розправ Крила!-Торкнись Дива!”, або The White Party Angel у Львові

283

Вже незабаром, 26 липня 2017 року, о 20:00 у FESTRepiblic Club (вул. Старознесенська, 24-26, вхід з вул. Кордуби) відома львівська мисткиня Роксолана Йолич здивує всіх львів’ян та гостей міста на непересічною подію липня – наймасштабнішою АРТ Вечіркою The White Party Angel “Розправ Крила!-Торкнись Дива!”.

Роксолана Йолич
Роксолана Йолич

В цей вечір вона об’єднає творчих, креативно мислячих людей. В програмі Персональна Виставка Картин художниці, цікаві перфоменси, подарунки та неймовірні сюрпризи!
Цього вечора свої пісні виконають відомі українські гурти та музиканти такі як Павло Ільницький проект “PAULMAN”, Віктор Винник, група “NAVIGATOR”. Ведучим буде Максим Романюк.

Експозиція виставки "Розправ Крила!-Торкнись Дива!"
Експозиція виставки “Розправ Крила!-Торкнись Дива!”

Також  в програмі DJ GOOCH BROWN, шоу – Балет “ЕДЕЛЬВЕЙС” , MARIO VIOLIN SET та благодійний Аукціон Картин художниці Роксолани Йолич.

Експозиція виставки "Розправ Крила!-Торкнись Дива!"
Експозиція виставки “Розправ Крила!-Торкнись Дива!”

Роксолана Йолич у 2014-2015 рр. мала дві персональних виставки у Франції – у Французько-українському інформаційно-культурному центрі (м. Париж). Чимало картин молодої мисткині є у приватних колекціях в Україні та закордоном. Роксолана приймає активну участь у різних благодійних проектах: «Добре Серце – Щедрі Руки» (збір коштів для ремонту дитячої кімнати дозвілля та частково лікарняної палати для діток з вадами серця), «Розфарбуй Лікарню» та ін.

Експозиція виставки "Розправ Крила!-Торкнись Дива!"
Експозиція виставки “Розправ Крила!-Торкнись Дива!”

У квітні 2016-го відбулась перша персональна благодійна виставка художниці у Львові, де було представлено 15 картин, кошти від продажу яких скерували на ремонт кардіопалати Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ.

Роксолана Йолич
Роксолана Йолич

У травні 2016-го Роксолана Йолич взяла участь у благодійному аукціоні «А ми тую козацькую славу підіймемо»: кошти від продажу картин художників були передані на реставрацію історичного корабля – чайки «Пресвята Покрова». Того ж місяця мисткиня доєдналась до міжнародної виставки «Lviv Art Fair» у Львівському палаці мистецтв (експозиція увійшла у десятку світових фестивалів «Art Fair»). Благодійна Персональна Виставка-Аукціон Картин “Бог Біля Тебе!”13.10.2016р.На Підтримку Проекту “Пісні Війни”.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.