Вже завтра відбудеться відкриття проекту «Pluralia Tantum»

366
Вже завтра відбудеться відкриття проекту «Pluralia Tantum»

Завтра, 26 вересня 2019 року, о 17:00 у Proart Gallery (вул. Героїв УПА, 77) відбудеться відкриття проекту «Pluralia Tantum» художниці, викладачки кафедри монументального живопису Львівської національної академії мистецтв Олени Якимової.

«У більшості мов світу існує доволі велика кількість слів, які вживаються лише у множині. Здебільшого у лінгвістиці цей мовний феномен позначається скороченням pl, що походить від латинського словосполучення pluralia tantum (пер. «лише множина»). Даний проект є симбіозом двох попередніх InnerUrban та (Do)повни…, які відбулися нещодавно. Як і більшість моєї роботи, вони пов’язані з процесом самовизначення та самоідентифікації Людини, усвідомленого або підсвідомого вибору, взаємовпливів факторів життя тощо.

Без назви. Олена Якимова
Без назви. Олена Якимова

За останні кілька років, у процесі переосмислення власного життєвого досвіду, на даному етапі сформулювалися кілька важливих висновків, які утворюють цілісну картину у нерозривному взаємопроникненні, а окремо сприймаються лише як частини цілого та залишають безліч запитань», – розповідає художниця.

Без назви. Олена Якимова
Без назви. Олена Якимова

Олена Якимова – кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри монументального живопису Львівської національної академії мистецтв. Народилася у 1986 р. у м. Львові. Учасниця численних мистецьких проектів, автор ряду наукових публікацій в Україні та за кордоном. Серед них: персональний проект «PluraliaTantum» (галерея «Бункермуз», м. Тернопіль, 2019), персональний проект «InnerUrban» (галерея «Арт на Мур», м. Івано-Франківськ, 2019), післяпленерна виставка «SKOKI 3» (м. Познань (Польща), 2019), проект «220 Abstract Art Fest» (м. Київ, 2018) та інші.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.