Вже вдванадцяте фестиваль “Зашків” скликає патріотів

546
молодіжний фестиваль «Зашків»

Упродовж 15 – 17 червня з нагоди 127-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця, відбудеться молодіжний фестиваль «Зашків». Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Молоді українські гурти, футбол босоніж, виступи кінологів, показ війькової техніки, спортивні забави, інтелектуальний блок, велопробіг, показові виступи та майстер-клас від клубу “Бойового гопака”, кінопокази, лекції, гутірки, дискусії, майстер-класи – це все у програмі фестивалю.

Фестиваль "Зашків 2017"
Фестиваль “Зашків 2017”

Молодіжний фестиваль “Зашків” пропагує здоровий спосіб життя, а тому продаж, Зашків фестиваль “Зашків”вживання, розповсюдження алкогольних та наркотичних засобів суворо заборонені.

Зазначимо, захід традиційно організовують Львівська обласна державна адміністрація, молодіжні громадські організації Львівщини за підтримки Міністерства молоді та спорту України на історичному місці – Батьківщині Євгена Коновальця у селі Зашків, Львівської області.

Фестиваль "Зашків 2017"
Фестиваль “Зашків 2017”

Молодіжний фестиваль “Зашків” — це в першу чергу вшанування та нагадування про визначну постать української історії — Євгена Коновальця.

Фестиваль "Зашків 2017"
Фестиваль “Зашків 2017”

Завдяки йому український визвольний рух продовжив боротьбу після поразки Української Революції 1917-1921 років, діяв у новому підпільному форматі 1930-х та з новою силою повстання розгорівся у 1940-х.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.