Виставка Романа Василика відкриється завтра у Музеї ЛНАМ

379
Виставка Романа Василика відкриється завтра у Музеї ЛНАМ

Завтра, 8 жовтня 2020 року, о 13:00 в Музеї Львівської національної академії мистецтв (головний корпус, 2 поверх, вул. Кубійовича, 38) відбудеться відкриття виставки рисунків професора кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв Романа Василика “Рисунки з мандрів”.

Роботи виконані в різний період творчості у різних графічних техніках під час мандрів в Україні та багатьох країнах світу. Окрім рисунків виконаних олівцем та кульковою ручкою, на виставці також представлені екслібриси та проєкти двох Антимінсів: для Владики Павла Василика та Патріарха Любомира Гузара (2009 р.), виконані в техніці лінориту та ситодруку.

Роман Василик Народився 1947 р.н. У 1968р. закінчив Ужгородське художнє училище ім. Ерделі. У 1973р. закінчив Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва (тепер Львівська Національна академія мистецтв). Вчителі в фаху: К.Звіринський, М.Яців, В.Овсійчук. З 1997 до 2000р. — завідувач кафедри проектування інтер’єрів Львівської академії мистецтв. Народний художник України. Завідувач кафедри сакрального мистецтва Львівської Національної академії мистецтв, професор. Нагороджений Грамотою та Орденом Верховних апостолів Петра і Павла Папою Римським Бенедиктом, Благословенною грамотою Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета, Благословенною грамотою Патріарха Української греко-католицької церкви Любомира Гузара, Почесною грамотою Президента України, Орденом Петра Могили. Нагороди від українських посольств Англії, Італії, Бразилії, Австралії та Польщі, Університету штату Парана (Бразилія), Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти і науки України. Почесний професор Університету Парана (Бразилія). Голова Української Спілки іконописців. Художник. Працює в галузі сакрального мистецтва (комплексне оформлення храмів, іконопис), станкового малярства, проектування інтер’єрів, екслібрису.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.