Виставка Петра Старуха та Ігоря Колісника відкриється в Proart Gallery

709
Виставка Петра Старуха та Ігоря Колісника відкриється в Proart Gallery

В четвер, 18 квітня 2019 року, о 18:00 в Proart Gallery (вул. Героїв УПА, 77) відбудеться відкриття спільної виставки Петра Старуха та Ігора Колісника «Форма і колір». Проект продемонструє творчі доробки авторів у сфері скульптури та живопису.

«Матеріалізація наших творчих задумів підійшла до одного зі своїх фіналів. Навіть радше усвідомлення його у певній формі, де сукупність твореного та переосмисленого хоче злитися в один простір. Хоче сказати про себе, про нас, про певний часовий зріз, певну синтезовану в мистецтві енергетично-пластичну субстанцію».

Ігор Колісник. Земля
Ігор Колісник. Земля

Ми не задумували якоїсь конкретики, не викреслювали певної стратегії в цьому проекті і не передбачали його масштабності. Нас цікавила певна просторово-світлова камерність. Все решту залишається поза кадром. Форма та колір ― дві субстанції в одному, зведені, щоб створити певну образну конструкцію світобудови на основі наших творчих практик, експериментів та чисто людських взаємин. Можливо це і є тим важливим об’єднуючим фактором, що тримає нас обох у тандемі, що формує єдине, і разом з тим, цілком окреме індивідуальне бачення трансформації світу і уяви про нього», ― розповідають митці.

Петро Старух. Без назви
Петро Старух. Без назви

Петро Старух народився у 1961 році, у с. Шершенівка Борщівського району Тернопільської обл. Здобув освіту у Львівському інституті прикладного та декоративного мистецтва; сьогодні – член Національної спілки художників України. З 2005 року Петро Старух працює викладачем кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України. З 1986 року митець бере активну участь у міжнародних скульптурних симпозіумах та бієнале, у художніх проектах Львова, Києва, Юрмали, Токіо, Сіднея, Нью-Йорка, Мюнхена, Риму та ін. Художник працює в таких видах мистецтва як живопис, сценографія, література та скульптура.

Ігор Колісник. Вогонь
Ігор Колісник. Вогонь

Ігор Колісник народився у 1956 році у Львові. Здобув освіту у Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша. З 1996 року працює головним художником Приватного акціонерного товариства «Гал-Експо». З 2000 року обраний членом Національної спілки художників України. Митець активно працює в сфері живопису, графіки та дизайну, займається оформленням національних та міжнародних виставкових проектів.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.