Виставка Петра Старуха та Ігоря Колісника відкриється в Proart Gallery

277
Виставка Петра Старуха та Ігоря Колісника відкриється в Proart Gallery

В четвер, 18 квітня 2019 року, о 18:00 в Proart Gallery (вул. Героїв УПА, 77) відбудеться відкриття спільної виставки Петра Старуха та Ігора Колісника «Форма і колір». Проект продемонструє творчі доробки авторів у сфері скульптури та живопису.

«Матеріалізація наших творчих задумів підійшла до одного зі своїх фіналів. Навіть радше усвідомлення його у певній формі, де сукупність твореного та переосмисленого хоче злитися в один простір. Хоче сказати про себе, про нас, про певний часовий зріз, певну синтезовану в мистецтві енергетично-пластичну субстанцію».

Ігор Колісник. Земля
Ігор Колісник. Земля

Ми не задумували якоїсь конкретики, не викреслювали певної стратегії в цьому проекті і не передбачали його масштабності. Нас цікавила певна просторово-світлова камерність. Все решту залишається поза кадром. Форма та колір ― дві субстанції в одному, зведені, щоб створити певну образну конструкцію світобудови на основі наших творчих практик, експериментів та чисто людських взаємин. Можливо це і є тим важливим об’єднуючим фактором, що тримає нас обох у тандемі, що формує єдине, і разом з тим, цілком окреме індивідуальне бачення трансформації світу і уяви про нього», ― розповідають митці.

Петро Старух. Без назви
Петро Старух. Без назви

Петро Старух народився у 1961 році, у с. Шершенівка Борщівського району Тернопільської обл. Здобув освіту у Львівському інституті прикладного та декоративного мистецтва; сьогодні – член Національної спілки художників України. З 2005 року Петро Старух працює викладачем кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України. З 1986 року митець бере активну участь у міжнародних скульптурних симпозіумах та бієнале, у художніх проектах Львова, Києва, Юрмали, Токіо, Сіднея, Нью-Йорка, Мюнхена, Риму та ін. Художник працює в таких видах мистецтва як живопис, сценографія, література та скульптура.

Ігор Колісник. Вогонь
Ігор Колісник. Вогонь

Ігор Колісник народився у 1956 році у Львові. Здобув освіту у Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша. З 1996 року працює головним художником Приватного акціонерного товариства «Гал-Експо». З 2000 року обраний членом Національної спілки художників України. Митець активно працює в сфері живопису, графіки та дизайну, займається оформленням національних та міжнародних виставкових проектів.

Наталка РАДИКОВА

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.