“Виставка нескорених художників”, або 5 вигнанців

435

У вівторок, 26 вересня 2017 року, о 17.00 Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) на третьому поверсі у другій залі відбудеться мистецька акція-протест “Виставка нескорених художників”.

Учасниками акції є народний художник України, скульптор Василь Ярич, заслужений художник України, графік Дмитро Парута, скульптор Сергій Якунін, скульптор Василь Заляско та лауреат премії ім. Лесі Українки, графік, ілюстратор Вікторія Ковальчук.

Ілюстратор Вікторія Ковальчук
Ілюстратор Вікторія Ковальчук

«Хочемо привернути увагу громадськості Львова і всієї України до свавілля, що відбувається в майнових справах ЛОО НСХУ, а також до порушення наших прав на творчість і професійне зростання на благо нашої Батьківщини і культурне збагачення народу», – кажуть митці.

Нагадаємо, цих 5 митців (3 скульптора, 2 графіка) «без суду і слідства» виключили з членів Спілки художників України.

Сергій Якунін
Сергій Якунін

“Нас п’ятеро, але ми повірили, що у 2014 році відбувся Майдан ГІДНОСТІ, а не чергова профанація, спекуляція почуттями людей, їх довіри, тим більше, що пролилася кров. А кров людська не водиця! Ми не маріонетки, яких можна смикати за мотузки, як кому заманеться, ми – громадяни незалежної України, а не раби купки можновладців, олігархів, котрі забирають у нас останнє – творчі майстерні, без яких художнику ніде працювати!”, – розповідають автори мистецької акції-протесту.

Наразі митці тримають інтригу і не розкривають секрет – чого чекати відвідувачам мистецької акції-протесту.  Добре що чекати доведеться недовго – відкриття вже завтра.

Божена ГОРОДНИЦЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.