Виставка “МЕД! Проект Олени Жеребецької” відкриється у Львові

512
Виставка

У вівторок, 23 лютого 2021 року, в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська 7) відбудеться відкриття виставки “МЕД! Проект Олени Жеребецької”.

Виставка художниці, дизайнера і викладачки Олени Жеребецької представлятиме кросовер екології, живопису та моди в мистецькому просторі галереї «Зелена канапа».

Мед – продукт життєдіяльності бджіл, який використовували наші предки ще до сільського господарства, а саме 13 000 років тому. Символ гармонійного симбіозу життєдіяльності людини з природою.

Сама ідея звернутись до теми бджіл виникла у художниці з початком карантину.

«Ми опинились закриті всі в межах своїх помешкань. Замкнутий простір. Тривога. Обмеження пересування.  А за вікном весна починає свій життєвий рух.

Відкрите вікно. Бджола залетіла. І тут приходить розуміння, що життя просте і прекрасне триває, що там за вікном все те, що, можливо, ти не зауважував. Бджола нагадала міф. Ейнштейн сказав: «Після вимирання всіх бджіл людство протягне лише чотири роки».

Можливо правда, можливо ні – перевіряти не хочеться. І ми не здаємось. Ми, як ті працьовиті бджоли, завжди в динаміці.

Олена Жеребецька
Олена Жеребецька

Творчість, фарби і пензлі, втеча від реальності, пошук істини, життєствердне побудження до руху, думки про важливе і основне, про збереження життя – збереження бджіл. Дивовижних, маленьких, а таких важливих комах, елементу, знаку, символу і квінтесенції.

Олена Жеребецька народилась у Львові. Закінчила ЛНАМ. Працює на посаді старшого викладача УАД (кафедра книжкової та станкової графіки).

Олена Жеребецька – художник, громадська діячка, активна учасниця та організаторка мистецьких проектів в Україні та за її межами. Член Спілки дизайнерів України. Член Львівської обласної організації Національної Спілки Художників України.

Багато років працює творчо в ділянці малярства. Учасниця кількох десятків художніх виставок в Україні, Польщі, Франції, Чехії, Ізраїлі. Здійснила 8 персональних виставок у Львові, Дрогобичі та Парижі.

4 березня 2021 о 19.00 відбудеться авторська екскурсія виставкою МЕД!
Олена розповість про ідею створення проекту про бджіл, його екологічний підтекст та зв’язок із модою і карантином. Буде можливість подискутувати.  Вхід вільний за умови реєстрації.  Кількість учасників обмежена.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/KD4txjCvxN9UhwDo6.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.