Виставка “Фотосушка для ЗСУ” зібрала 6870 гривень для наших збройних сил

511
Фотосушка для ЗСУ
Фотосушка для ЗСУ

Вчора закінчилися Четверті Львівські Фото Фестини, які проходили в нашому місті з 15 по 20 серпня. Цьогоріч фестивальні події вперше відбулися за межами міста і охопили кілька областей: Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську та Сумську.

Четверті Львівські Фото Фестини
Четверті Львівські Фото Фестини

Четверті Львівські Фото Фестини були організовані Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Четверті Львівські Фото Фестини
Четверті Львівські Фото Фестини

Відкриття фотовиставок, лекції, кінопокази, презентації унікальних експонатів – кожен відвідувач міг вибрати собі до вподоби щось особливе. А серед учасників подій уже налагодилася співпраця та намітилися спільні проєкти. Не дивлячись на війну, реалізація деяких з них уже розпочалася.

Фотосушка для ЗСУ
Фотосушка для ЗСУ

Завершальним акордом Фестин стала виставка “Фотосушка для ЗСУ”. До проєкту долучилися світливці з різних куточків України. Свої та історичні, професійні та аматорські, індивідуальні та колективні роботи заповнили сквер НУ “Львівська Політехніка”. Перехожі могли придбати будь-яку світлину за внесок на власний розсуд та можливості.

Фотосушка для ЗСУ
Фотосушка для ЗСУ

Загалом проєкт зібрав 6870 гривень. Всі гроші будуть перераховані на потреби ЗСУ. Світлини, що не встигли знайти власника, можна буде отримати благодійний внесок протягом наступних подій в стінах Науково-Технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка”. Всі отримані в подальшому кошти за фотографії підуть на допомогу ЗСУ.

Дякуємо усім, хто долучився до проведення Четвертих Львівських Фото Фестин та “Фотосушки для ЗСУ”. А також традиційно незмінному партнеру заходу Каві Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.