Виставка БФ #Konyk_Help — акція великої любові та відданості

238
Команда Благодійного фонду #Konyk_Help

Львів’яни та гості міста в суботу, 27 травня 2017 року, мали можливість побачити особливу акцію великої любові та відданості. На площі Ринок біля входу в Ратушу активісти Благодійного фонду #Konyk_Help експонували посмертну виставку робіт молодого фотографа, музиканта, громадського активіста Андрія Коника, який у березні цього року помер від гострої лейкемії. Та ще за життя, борючись зі страшною хворобою, хлопець разом із рідними та друзями заснував благодійний фонд, діяльність якого спрямована на допомогу і підтримку онкохворих.

Виставка фотографій Андрія Коника у Львові

— Зараз ми перш за все здійснюємо мрію Андрія. Він надзвичайно любив фотографувати. Для нього фотографія — це було мистецтво і більше, ніж захоплення. Разом із братом Андрій готувався до цієї виставки, батько виготовляв рамки. Та, на жаль, вийшло, що ця виставка посмертна. Ми експонували його роботи двічі в Коломиї, в Івано-Франківську, а тепер у Львові. Плануємо продовжити експозицію у виставковій залі, вже домовляємося про таку можливість.

Виставка фотографій Андрія Коника у Львові

Ми бачимо, що люди цікавляться, тому варто цю акцію продовжувати. Зараз допомагаємо лікуванню знайомій Андрія Юлі Дмитренок, яка теж бореться з раком крові. Наші виставки особливі тим, що кожен охочий може придбати фотороботи Андрія, пожертвувавши тим самим кошти на допомогу цій дівчині, — розповіла співзасновниця БО #Konyk_Help Ілона Шевчук.

Виставка фотографій Андрія Коника у Львові

Діяльність благодійного фонду не обмежується лише виставками. Молодь проводить чимало різнопланових акцій. Серед них і благодійні аукціони, виставки, квартирники, беруть участь у фестивалях, знімають відеоролики з відомими людьми, які закликали підтримувати хворих. Зараз фонд працює, аби допомагати людям, які борються зі страшними недугами. Своєю діяльністю також популяризують благодійництво.

— Ми хочемо розширювати рамки діяльності фонду, щоб кожен охочий міг долучитися. Хочемо показати, що благодійність — це круто. Ми наголошуємо, що кожна гривня важлива. Та, якщо нема можливості підтримати хворих фінансово, можна стати донором чи стати волонтером благодійного фонду. Робимо акцент на людських взаєминах, у яких кожна простягнута рука допомоги надзвичайно важлива, — додала учасниця БФ #Konyk_Help Олена Галатюк.

Наталія ПАВЛИШИН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.