Виставка “Археологія автострад. Розкопки під час масштабного будівництва доріг біля Кракова” обіцяє здивувати

497
Музей етнографії та художнього промислу, проспект Свободи, 15

Вже сьогодні, 14 грудня 2017 року, о 16.00  у залах Музею етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України (м. Львів, пр. Свободи, 15), під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні, відбудеться відкриття виставки “Археологія автострад. Розкопки під час масштабного будівництва доріг біля Кракова”.

Виставка базується на результатах археологічних досліджень 1997-2010 років, що проводилися під час будівництва дороги А4 від Кракова до кордону з Україною. Їх результати представлено на 47 банерах, чотирьох цифрових екранах та у 8 виставкових вітринах, у яких зібрано понад 600 артефактів. На виставці показано речі давнього мистецтва та ремесел, речі щоденного вжитку, біжутерію, скло, знаряддя праці та військові знаряддя.

Постер виставки "Археологія автострад. Розкопки під час масштабного будівництва доріг біля Кракова"
Постер виставки “Археологія автострад. Розкопки під час масштабного будівництва доріг біля Кракова”

Організатори виставки: Археологічний музей міста Кракова, Краківська група досліджень автострад, Науково-дослідний центр «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України та Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України.

Львів став першим містом поза межами Польщі, де презентують виставку. Окрім Львова, її експонування заплановано ще у кількох містах України, які є центрами археологічної науки: Києві, Полтаві та Дніпрі.

Експозицію виставки можна буде оглянути у залах Музею етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України (м. Львів, пр. Свободи, 15) до кінця лютого 2018 року.

Мар’яна СЕНЬКІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.