Вулицями Львова пройшли 25 дівчат в червоних купальних (відео)

5676
Дівчат в червоних купальниках на вулицях Львова
Дівчат в червоних купальниках на вулицях Львова

Вчора, 1 серпня 2018 року, центральними вулицями Львова пройшли 25 дівчат в червоних купальниках. Акція відбулась заради того, щоб привернути увагу громадськості до першого міжнародного конкурсу краси, де визначать найсексуальнішу дівчину світу – Мiss Sexy.

Учасниці ходу вийшли біля пам’ятника Данилу Галицькому з лімузина, в руках тримали прапорці різних країн. Далі вони під палючим сонцем і не менш «гарячими» поглядами містян рушили до площі Ринок, а звідти проспектом Свободи і до проспекту Чорновола.

Дівчат в червоних купальниках на вулицях Львова
Дівчат в червоних купальниках на вулицях Львова

Мiss Sexy – міжнародний конкурс краси, який організували у Львові і завдяки якому вперше визначать найсексуальнішу дівчину світу. Принаймні, про таке повідомив засновник конкурсу львів’янин Роман Гуц.

«Ми намагаємося привернути увагу громадськості до першого в історії міжнародного конкурсу краси, у рамках якого визначатимемо найсексуальнішу дівчину світу. Цією жвавою мандрівкою центром міста ми робимо промо конкурсу, запалюємо серця людей драйвом і пристрастю. Від сьогодні дівчата зі всього світу мають можливість взяти участь у конкурсі. Завдяки онлайн голосуванню всі зможуть долучитися до конкурсу. Ми сподіваємося на велику аудиторію шанувальників жіночої краси. У соціальних мережах ми бачимо, як дівчата люблять показувати свою сексуальність, завдяки цьому конкурсу, ми дамо можливість офіційно отримати статус найсексуальнішої дівчини у світі», – розповів Роман Гуц.

Дівчат в червоних купальниках на вулицях Львова
Дівчат в червоних купальниках на вулицях Львова

Прийом заявок триватиме з 1 до 29 серпня 2018 року на сайті: Miss-Sexy.com. Конкурс буде проходити в інтернеті, а переможниця визначиться шляхом онлайн-голосування, яке розпочнеться 1 вересня 2018 року і триватиме до 30 листопада 2018 року. Кожен охочий будь-якої точки світу зможе віддати свій голос за вподобану конкурсантку на сайті конкурсу.

Мiss Sexy – міжнародний конкурс краси, на якому визначається найсексуальніша дівчина світу. Конкурс складається з двох етапах – національного відбору і фіналу: умовою потрапляння в фінал є перемога в національному відборі.

Дівчат в червоних купальниках на вулицях Львова
Дівчат в червоних купальниках на вулицях Львова

Переможниця конкурсу отримує звання найсексуальнішої дівчини світу, а також грошовий приз 2 000 $. До участі в конкурсі запрошуються дівчата з усіх країн і континентів!

Кожна країна у фіналі конкурсу може бути представлена ​​тільки однією конкурсанткою – переможницею національного відбору. Головна вимога до учасниць: виключно сексуальна зовнішність. Обмежень за іншими модельними параметрами не існує! Участь в конкурсі абсолютно безкоштовна.

Для будь-якої дівчини участь в конкурсі Miss Sexy – це унікальна можливість представити свою країну, продемонструвати всьому світу свою сексуальність, а також отримати:

  • всесвітню популярність
  • рекламу в популярних світових ЗМІ
  • можливість самореалізації в шоу-бізнесі

За словами засновника конкурсу, львів’янин Романа Гуцz, міжнародний конкурс Miss Sexy стане щорічною подією.

Контакти: Тел. +38 (097) 154 48 27, e-mail: info.MissSexy@gmail.com

Наталка РАДИКОВА

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.