Як виглядала вулиця Городоцька до капітального ремонту

2881

Кілька днів тому одну з найстаріших і найдовших вулиць Львова закрили на капітальний ремонт. Сьогодні хочу запропонувати вашій увазі фотографії вулиці Городоцької в такому вигляді, в якому ви вже ніколи не зможете її побачити.

Вулиця Городоцька у Львові до ремонту

Перш за все дуже незвично бачити цю транспортну артерію міста в білий день такою порожньою. За останні кілька десятків років було мабуть не так багато таких днів, коли цією вулицею пересувалися виключно пішоходи.

Але відсутність транспорту відкрила нам справжнє обличчя цієї вулиці, і шрами часу на ній. Тут і нерівна бруківка, яку клали мабуть ще з розрахунку на кінний транспорт, і трамвайні рейки, котрі можуть розповісти історію львівських трамваїв і старі тротуари, котрі впродовж багатьох років пильно слідкували за взуттєвою модою…

За кілька місяців ця вулиця отримає нове обличчя, безшумні трамвайні колії, рівненьку бруківку, гарні тротуари, а ще, чув недавно таке, тут обіцяють посадити дерева. В теорії виглядає дуже гарно, але як воно буде насправді – покаже час.

[nggallery id=2]

За свій довгий вік ця вулиця змінювала тільки свої імена, була вона і Городецькою, і вулицею 1 травня і зараз вже Городоцька. Можливо через кілька років чи десятиліть, коли над містом будуть літати електричні транспортні засоби, а люди навчаться цінувати природу, ця вулиця стане Городоцьким парком.

Але це, можливо, в майбутньому. А зараз ви можете ще раз поглянути на старе обличчя старої вулиці Львова.


Якось на днях блукав безмежними просторами всесвітньої павутини і забрів на форум Чернігова http://chernigov.info/ теж дуже цікавого міста з багатою історією та цікавими будинками. Якщо хтось збирається туди в гості – то раджу відвідати  – багато цікавої інформації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.