Воркшоп-презентація Марії Титаренко “Комунікація від нуля” відбудеться у Львові

233
Воркшоп-презентація Марії Титаренко

Ви вмієте комунікувати по-справжньому? Так, аби вас розуміли? А розуміли із півслова? А без слів? Авторка книги «Комунікація від нуля. Есеї для Мані» спробує відкрити секрети і парадокси комунікації, якої навчає її донька Маня.

На воркшопі-презентації говоритимемо про феномен комунікації від нуля та розглянемо низку цікавий кейсів. Відтак відвідувачі матимуть чудову нагоду повправлятися у спілкуванні без вуст, очей і вух. Почути, як співає чайник. Висловитись, поки горить сірник. Стати співтворцем справжньої комунікаційної павутинки. Чекаємо всіх у середу, 23 жовтня о 18.30 в Центр Шептицького УКУ (вул. Стрийська, 29 а, паркова аудиторія).  Модератор: Юлія Джугастрянська. Вхід вільний.

«Комунікація від нуля. Есеї для Мані» — про комунікацію, але цілком із незвичного ракурсу. Порівнюючи спілкування дорослих і дітей (на прикладі своєї доні), авторка робить несподівані відкриття. Зокрема про те, що ми, дорослі, втрачаємо наше дитяче вміння комунікувати по-справжньому: на рівні слів, мовчання, співопису, обіймів, цілунків, запахів тощо. А ще втрачаємо свіжий погляд на себе, на світ і на речі у ньому. Це книжка про відновлення комунікації від нуля, підкріплена цікавими історіями і прикладами відомих спікерів, авторськими знахідками й помилками, а також жартами, грою слів і уяви. Для усіх, хто бажає переосмислити свою комунікацію і повернути втрачене.

Марія Титаренко – есеїстка, поетка, журналістка, медіадослідниця, стипендіатка програми ім. Фулбрайта. Засновниця магістерської програми з медіакомунікацій УКУ. Лавреатка конкурсу Catholic Press Award (2012). Переможниця конкурсу ім. Б.-І. Антонича із поетичною збіркою «IMPASTO» (2010); конкурсу «Новела по-українськи» із новелою «Півгодини Неба» (2013); міжнародного конкурсу есеїв від журналу «Fountain» (2015). Поему “Мости” в англомовному перекладі анімовано на замовлення журналу “Trafika Europe”. Авторка нон-фікшн лабораторії на ЛітАкценті.

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.