Волонтери запустили ініціативу з відслідковування ситуації на кордонах

933
таблиця SoftServe

До вашої уваги, найоперативніша інформація про черги на кордонах в одному місці. Актуально для тих, хто планує рухатись до кордонів, та тих, хто вже там перебуває. Ініціативу започаткували волонтери компанії SoftServe. 

Як дізнатися про ситуацію на пунктах перетину кордону?

Ми знаємо, що зараз багато людей перетинає кордон у пошуках безпечного місця для себе і своїх родин. Але через довжелезні черги та метушню на пунктах пропуску, чимало українців змушені повертатися назад, витрачаючи дорогоцінний час та ресурси.

Тому команда волонтерів взяла на себе ініціативу та розробила ресурс, що допомагає моніторити ситуацію на кордонах з Польщею, Словаччиною, Румунією, Угорщиною та Молдовою. Ви зможете дізнатися ситуацію на кордонах та завантаженість пунктів пропуску та спланувати свої дії.

Як це працює?

Люди, які перетинають кордон, повідомляють про ситуацію на відповідному пункті пропуску, і таблиця автоматично оновлюється на основі цих даних. Також там є інформація про кількість пішоходів (на основі офіційних даних від прикордонників), орієнтовний час очікування та посилання на Telegram-чати для кожного ПП. У нас є команда волонтерів, яка перевіряє коректність та відповідність інформації. Всі дані оновлюються приблизно щогодини у цій таблиці.

Якщо ви перетинаєте кордон:

  • Додайтеся у Telegram-чат для пункту пропуску, який ви перетинаєте (останній стовпчик тут). Такі чати є для всіх ПП з Польщею, Словаччиною, Румунією, Угорщиною та Молдовою
  • Заповніть спеціальну форму для актуалізації інформації. Такі форми окремі для кожної країни. У ній потрібно вказати пункт пропуску та скільки кілометрів вам залишилося до нього (інструкція, як порахувати відстань тут). Також за бажання ви можете повідомити додаткову інформацію
  • Далі ця інформація з’явиться в таблиці, окрім того розрахується орієнтовний час очікування

Якщо ви плануєте перетнути кордон:

  • Моніторте таблицю
  • Додайтеся у Telegram-чат для вашого пункту пропуску. Там люди також обмінюються актуальною інформацією
  • Повідомте про ситуацію, коли перетинатимете кордон, аби допомогти іншим

Ми запустили цю таблицю 26 лютого, і інформацію до неї внесли вже понад 3 тисячі людей. Разом ми сила! Діліться даними, долучайтеся до нашої команди волонтерів, заповнивши цю форму, та розповідайте друзям про цей ресурс.

Ми переможемо! Слава Україні!

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.