Володимир В’ятрович «Друга світова. Війна пам’ятей» (відео)

544
Володимир В'ятрович «Друга світова. Війна пам'ятей»

10 вересня 2015 року, в конференц-залі готелю «Жорж», що розташований на площі Міцкевича, 1, у рамках освітньо-дискусійної програми Форуму видавців “Уроки історії”, відбулася лекція історика, голови Українського інституту національної пам’яті  Володимира В’ятровича на тему «Друга світова. Війна пам’ятей».

Друга світова війна стала подією, що визначила майбутнє Європи та світу на багато десятиліть. Своє бачення цієї війни сформулювали практично всі її учасники. Як же бачить цю війну Україна?

Чому важливі нові традиції вшанування пам’яті? Якою насправді була Друга світова для українців? Як дивляться на війну інші країни, і як на неї дивимося ми?
Новий зміст, чесний діалог навколо складних сторінок минулого та рівне вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом у лавах Об’єднаних націй (як держав, так і бездержавних народів). Про це та більше мали змогу дізналися відвідувачі відкритої лекції історика.

Лекція Володимира В'ятровича «Друга світова. Війна пам'ятей»
Лекція Володимира В’ятровича «Друга світова. Війна пам’ятей»

Конференц-зала готелю заледве вмістила всіх охочих прослухати виступ, багато хто з відвідувачів сиділи прямо на підлозі. Володимир В’ятрович розповідав про те, якою мусить пам’ятати Другу світову війну Україна і чому наявність своєї пам’яті про ту війну в Україні так дратує Кремль.

Опісля лекції розпочалася дискусія, в ході якої присутні мали змогу обговорити цю гостру історичну тему.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.