Володимир Чорнобай везе до Львова “Органічні структури”

558
Володимир Чорнобай везе до Львова “Органічні структури”

28 липня в Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького (гол. будівля, проспект Свободи, 20)  відкривається виставка робіт тернополянина Володимира Чорнобая. У творах представленої серії “Органічні структури” зчитуються поєднання заданих шаблонів певних органічних структур із довільними лініями; невимушена гра ритму і кольору; наслідування природного та доповнення явного; комбінація органічного з неорганічним, природного з мануфактурним.

Серія заекспонованих робіт продовжує попередні замисли і реалізації талановитого мистця. Видно, що автор добре почувається з глядачем, тонко передаючи власні міркування, часто на несподіваному матеріалі й несподіваним способом, досягаючи, однак максимальної реалізації задуманого. Тому наслідувати пана Володимира дуже важко.

Володимир Чорнобай
Володимир Чорнобай

Володимир Чорнобай народився 17 березня 1954 р. Закінчив Львівське державне училище прикладного мистецтва імені Івана Труша (1973) та Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (1980, тепер –– Львівська національна академія мистецтв). Член Національної спілки художників України (з 1989) та Спілки польських художників (2009). Член мистецького гурту “Кварта”.

Працює в царинах монументального та станкового малярства, займається класичним вітражем. Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок (з 1984). Автор численних персональних виставок. Твори художника зберігаються у понад 25 колекціях музеїв і галерей України, Словаччини, Польщі, Іспанії, Німеччини і США та інших країн.

Оглянути експозицію виставки Володимира Чорнобая “Органічні структури” можна буде в Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького (гол. будівля, проспект Свободи, 20) до 23 серпня 2020 року.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.