Віталій Манський повертається до Львова з прем’єрою фільму “Рідні” (відео)

612
Віталій Манський повертається до Львова з прем’єрою фільму "Рідні"

В неділю, 29 січня 2016 року, о 19:00 у кінотеатрі «Планета кіно Форум» (вул. Під Дубом, 7а) відбудеться львівська прем’єра фільму «Рідні» за участі режисера. Манський особисто представить найуспішніший документальний фільм про події останніх років в Україні.

Режисер Віталій Манський
Режисер Віталій Манський

Режисер об’їхав країну, збираючи думки і погляди однієї великої родини, що опинилась розділена інформаційною війною. Чимала частина фільму присвячена Львову. На прем’єрі з глядацтвом поспілкуються рідні Віталія Манського, що знімались у фільмі.

Кадр з фільму "Рідні"
Кадр з фільму “Рідні”

Віталій Манський народився у Львові. Навчався у ВДІКу. Автор більш ніж 30 фільмів, які показували на фестивалях у Каннах, Берліні, Роттердамі, Локарно та багатьох інших. Володар більше 100 нагород, серед яких «Срібний глобус» Карлових Вар, «Срібний голуб» Лейпцигського фестивалю, головні призи МКФ у Варшаві, Їглаві, Трієсті. Президент МКФ документального кіно «АРТДОКФЕСТ».

Постер львівської прем’єри фільму «Рідні» за участю режисера Віталія Манського
Постер львівської прем’єри фільму «Рідні» за участю режисера Віталія Манського

За сюжетом «Рідних», Манський вирушає до своїх родичів у Львів, Одесу, на Донбас та в Крим. Він досліджує стосунки, надії, думки таких різних, але рідних для нього людей. Крізь історію своєї родини режисер зображає новітню історію України.

«Рідних» покажуть у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Ужгороді. Фільм вийде у прокат 2 лютого 2017 року.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.