Вітаємо Альбіну Сотникову з заслуженим званням народної артистки України

2217
Альбіна Сотникова
Альбіна Сотникова

З нагоди Дня Конституції України згідно з Указом Президента України №188/2018 “Про відзначення державними нагородами України” за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм актрисі драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Альбіні Сотниковій присвоєно почесне звання “Народний артист України”.

Альбіна Сотнікова у ролі Анни Ярославни ("Ярославна - королева Франції", В.Соколовський)
Альбіна Сотникова у ролі Анни Ярославни (“Ярославна – королева Франції”, В.Соколовський)

Альбіна Валеріївна народилася 18 лютого 1972 року. Освіту здобула у Львівській Державній консерваторії ім. М. Лисенка за спеціальністю актор музично-драматичного театру та кіно. Навчалася під керівництвом  Федора Стригуна та Таїсії Литвиненко. На сцені театру та у фільмах зіграла понад 60 ролей.

“Ти серце завжди була модна, ну а тепер ти ще й Народна! Неси почесно тую варту, а ми за тебе вип’єм кварту!!! Здорова будь і будь щаслива, звання щоб гордо ти носила!!!”, – вітає Альбіну заслужений артист України Олександр Норчук.

“Вітаю і тішуся, що ми з нею часто на одній ролі, і партнерша чудова у виставах”, – приєднується до побажань артистка Анна Матійченко.

“Щиро вітаю блискучу актрису, чарівну жінку, та улюбленого педагога. Заслужено Народна! Радію зі всім нашим колективом. І зі всією родиною”, – вітає Альбіну директор-розпорядник театру імені Заньковецької Тарас Лисак.

Заслужена артсистка України Альбіна Сотникова у виставі «Катерина», за однойменною поемою Тараса Шевченка
Заслужена артистка України Альбіна Сотникова у виставі «Катерина», за однойменною поемою Тараса Шевченка

 

 

“Вітаю, Альбіно! Заслужено! Не зупиняйся на досягнутому: ще є медалі й ордени…” , – вказує нові горизонти артист Роман Біль.

“Вітаю прекрасну Жінку, чудову Людину, Талановиту актрису, прекрасну і чуйну партнершу. Не зупиняйся, ти прекрасна. Люблю і поважаю”, – радіє за колегу артистка Мар’яна Фехтель.

Серед останніх знакових ролей на сцені Національного театру імені Марії Заньковецької стала головна роль у виставі  «Марія Заньковецька» за твором письменника Івана Рябокляча.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Фото – http://www.zankovetska.com.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.