“Віртуози Львова” зіграють у Митрополичих садах концерт “Від Вівальді до Маккартні” (відео)

571
"Віртуози Львова" зіграють у Митрополичих садах концерт "Від Вівальді до Маккартні"

19 червня о 19:30 у квітучих Митрополичих садах лунатиме вишукана класика для всіх від камерного оркестру «Віртуози Львова» – концерт «Від Вівальді до Маккартні».

Музиканти проведуть Вас через чарівний світ музики, починаючи з легких творів творів Штрауса, Моцарта та Вівальді, до композицій, які стали сучасною класикою – творів Пола Маккартні та пісень з улюблених фільмів, повідомляють організатори компанія «BIGSHOW Agency».

Концерт відбудеться в рамках проєкту  “Україна 30” – унікальної серії концертів, до 30 річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики до класики).

«Дозвольте собі на кілька годин поринути в інший світ, в якому поєдналися легендарні мелодії у виконанні кращого оркестру та атмосфера сакрального місця з вражаючим краєвидом на історичну частину Львова. І все це – під спів пташок та захід сонця з Святоюрської гори. Музика, легке вино і аромати літнього саду подарують Вам справді чарівний вечір, який захочеться згадувати ще довго», – зазначають у  компанії «BIGSHOW Agency».

Це буде один із серії літніх концертів, організованих «BIGSHOW Agency» у Митрополичих садах.

Концерт буде проходити з дотриманням усіх правил безпеки. Квитки можна придбати за посиланням: https://bigshow.ua/events/klasika-v-sadu/

Ольга МАКСИМ`ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.