“Віртуози Львова” представлять нову зворушливу програму “Спогад про місто”

861
Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”
Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”

Сьогодні, 28 березня 2024 року, о 19:00 у Львівській філармонії спільно з австрійським диригентом Парвізом Яхʼяві Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова” представить програму присвячену містам: Лондону, Празі та Маріуполю. 

«Мріємо підбадьорити кожного», — австрійський диригент про оркестровий концерт у Львівській філармонії.

Впродовж останніх двох років філармонія для слухачів та музикантів стала не лише місцем зустрічі з музикою, а місцем, де музика допомагає дати раду емоціям, заспокоює, або ж навпаки, розблоковує почуття.

Виступ у Львові має особливе значення для запрошеного диригента. Музикант активно підтримує Україну та уже втретє співпрацює з оркестром.

“Виконання твору «Місто Марії» талановитого сучасного українського композитора Золтана Алмаші присвячуємо українцям, які постраждали внаслідок російської військової агресії, а також вшановуємо памʼять жертв нападу росії. Наступним твором програми є «Dives and Lasarus» Воан-Вільямса. Ця музика несе надію, через неї ми з музикантами прагнемо наголосити, що незважаючи на все, віримо і сподіваємось на перемогу світла над темрявою, добра над злом. 

Романтичними серенадами хочемо подарувати людям гарний і приємний настрій, перенести у гармонійну і світлу атмосферу, таким чином подолати і розвіяти тривожний стан і гнітючий настрій. У цей надзвичайно тяжкий час для українців, мріємо підтримати і підбадьорити кожного, і вселити надію.” – диригент Парвіз Яхʼяві про програму концерту.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.