Вілла “Ломниця” та її… пухнасті мешканці. Невідомий Львів

11109
Вілла “Ломниця” у Львові по вул. Ак. Сахарова, 62а
Вілла “Ломниця” у Львові по вул. Ак. Сахарова, 62а

Пошуки невідомих туристам львівських красот привели нас на вулицю Сахарова, де між сучасними будинками, у затінку дерев, сховалася розкішна вілла – “Ломниця”.

Віллу “Ломниця” (willa “Łomnica”) у 20-х роках ХХ століття звів для себе і своєї сім’ї відомий архітектор та інженер Станіслав Ревуцький (Stanislaw Rewucki), співвласник будівельної фірми “Станіслав Ревуцький та Владіслав Дердацкі”.

10150745_1469155593313850_1090590214_nФото вілли 1930 року:
willa_lomnica

Сучасні фото:

Станіслав Ревуцький так проектував віллу, щоб кожен із його трьох синів мав помешкання, – розповіла “Фотографіям старого Львова” правнучка архітектора Ева Гречанюк. З нащадків Ревуцького тепер тут проживає тільки її сім’я. Інші дві квартири пустують: одна, власник якої живе у Винниках під Львовом, – уже 17 років, інша – 5 років – власник виїхав у США. По собі віллі залишив вставлені під час ремонту пластикові вікна, – скаржиться пані Ева.
Вілла потребує догляду і великих капіталовкладень, але це правнучці Ревуцького не під силу.
“Якби могла, продала б будинок, щоб не занепав. Але хто ж мені дасть гарантію, що його не знесуть?” – питання пані Еви залишається риторичним.
На сам кінець і на потіху – знайомтеся: пухнасті мешканці вілли “Ломниця” – розумниця Діна і метушливий Поршик.


Адреса вілли “Ломниця” – Львів, вул. Сахарова, 62.

5 КОМЕНТАРІ

  1. дуже красивий будинок шкода що нащадки неможуть дати йому ради і продати також нехочуть людям якіб відновили вілу сам не ам і другому не дам

  2. Цікаво, чому у вас таке враження склалося? Написано, що господиня боїться, що нові власники знесуть будинок. А інші двоє господарів – бозна де і не хочуть, а не не можуть давати йому раду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.