Віктор Винник і МЕРІ – «рускій ваєнний карабль йди на#уй» MEYER RMX (відео)

424
Віктор Винник і МЕРІ – «рускій ваєнний карабль йди на#уй» MEYER RMX

Два тижні тому фронтмен гурту «МЕРІ» Віктор Винник виклав у мережу пісню під назвою «рускій ваєнний карабль йди на#уй». Музикант виконав її в студії просто під гітару. За цей час пісня отримала великий розголос та потрапила у Топ-100 музичних відео Україна, де одразу опинилась на 77-ій позиції і продовжує рухатись догори.

Для кращого поширення треку було прийняте рішення зробити на нього реміксовану версію, цим зайнявся саунд-продюсер Meyer. Символічне відео у фіналі якого Віктор Винник спалює паперовий кораблик, відзняв Дмитро Кошлань, який активно співпрацює з Віктором Винником і МЕРІ впродовж останнього часу.

Свою нову роботу Віктор прокоментував так:

«рускій карабль» – це гнилий ковчег, на борту якого, відгородившись від світу, віками існує і процвітає концентроване зло і антигуманізм. «рускій карабль» – це рускій мір, на прапорі якого рускій єзик і «руска культура», які, незважаючи ні на що, все ще близькі як мінімум половині населення України. Місце «рускава карабля» – на звалищі історії і на самому дні цивілізації в усіх змістах цього слова. І ми знову кажемо: «рускій ваєнний карабль, йди на#уй».

Продовжуємо наближати нашу Перемогу. Слава Україні! Героям Слава!

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.