Відреставровані двері у будинках в центральній частині Львова

1476

У Львові в межах проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» проводиться реставрація дверей, брам, вікон, балконів будинків. Проект по відновленню старих будівель втілюється Львівською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH на замовлення Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ).

Брами, двері та вікна історичних будівель  одночасно виконують  практичну  та  естетичну функції: з одного боку, вони є декоративним елементом будівлі, частиною декоративної системи будинку, з іншого боку, вони щодня активно використовуються мешканцями і тому особливо піддаються зношенню.

Заміна старих історичних брам та вікон на пластикові в історичних будівлях є не лише заборонена, але і шкодить будинку, зменшуючи вартість нерухомості. В рамках проекту вікна, двері та брами, які вийшли з ладу, реставрують, зберігаючи оригінальний вигляд.

Мешканці, які хочуть відреставрувати вхідну браму свого будинку чи історичні вікна в квартирі,  можуть скористатися програмою спів-фінансування реставрації історичних вікон та дверей.

Деякі львівські будинки уже мають оновлені частини. Двері відреставровані, зокрема, в будинках за адресами:

Вулиця Братів Рогатинців, 43
Вулиця Вірменська, 18
Вулиця Друкарська, 2
Вулиця Катедральна, 3
Вулиця Коперника, 12
Вулиця Краківська, 34
Вулиця Старєврейська, 3
Вулиця Старєврейська, 4
Вулиця Старєврейська, 5
Вулиця Театральна, 4

Наталія БОЙЧЕНКО

Джерела: www.urban-project.lviv.ua/ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.