Віднині і у Львові є пам’ятник Володимиру Івасюку

1855
Пам'ятник Володимиру Івасюку у Львові

Від сьогодні 20 грудня 2011 року, завдяки ініціативі та старанням відомого львів’янина Святослава Вакарчука, наше славне місто офіційно почав прикрашати ще один пам’ятник.

Пам’ятник непересічному діячеві української культури, видатному українському композитору Володимиру Івасюку. Близько п’яти років пройшло з часу задумки і до реалізації цього проекту. Авторами пам’ятника стали скульптор Сергій Олешко та архітектор Михайло Ягольник.

Пам'ятник Володимиру Івасюку у ЛьвовіПам'ятник Володимиру Івасюку у ЛьвовіПам'ятник Володимиру Івасюку у ЛьвовіВисота пам’ятника 2,6 м, відлито його з бронзи, а постамент і основа виготовлені з граніту. Монумент встановлено на монолітній кам’яній брилі. За проектну документацію і виготовлення пам’ятника Святослав Вакарчук заплатив з власної кишені 360 тис. грн.

Пам'ятник Володимиру Івасюку у ЛьвовіПам'ятник Володимиру Івасюку у ЛьвовіПам'ятник Володимиру Івасюку у ЛьвовіВлада міста спромоглася тільки на на благоустрій прилеглої території у сумі 174 тис. грн. Хоча слід зазначити, що зроблено це зі смаком та професійно. Якщо уважно придивитися, то можна побачити що навколо пам’ятника з мозаїки та гранітної плитки викладено декоративну гітару.

Пам'ятник Володимиру Івасюку у ЛьвовіПам'ятник Володимиру Івасюку у ЛьвовіПам'ятник Володимиру Івасюку у ЛьвовіМені залишається тільки радіти, що серед сучасних львів’ян є такі люди як Святослав Вакарчук, котрі, досягнувши висот, не забувають про рідне місто і щось для нього роблять.


Партнер посту: Если вы затеяли ремонт на кухне и решили сделать его основательно – не забудьте, что мойка blanco classic 45s – это один из важнейших его компонентов и лучший выбор для любых ваших решений.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.