“Відлуння” можна побачити в Штуці ще кілька днів

770

Протягом грудня кав’ярня-галерея “Штука” (вул. Котлярська, 8) запрошує на виставку Миколи Чорнія “Відлуння”.

На виставці представлено всього п’ять робіт, але це якраз той випадок коли кількість не має жодного значення. В роботах можна побачити все – і фольклорні мотиви, і символізм образів і незвичне переосмислення – словом, все чого можна чекати від персональної виставки.

 Микола Чорній
Микола Чорній

“Це моя друга персональна виставка. Перша була в органному залі. Представлені тут роботи раніше ніде не виставлялися.  Я почав малювати їх в 2022 році, під впливом етнічної зацікавленості суспільства. Хоча ця тема мене цікавила ще давніше і я вирішив таким чином передати свої відчуття”, – розповідає Микола.

Незвичним став поштовх до тематики виставки. А саме – весілля і всі пов’язані з ним обряди та образи.

З експозиції виставки Миколи Чорнія "Відлуння"
З експозиції виставки Миколи Чорнія “Відлуння”

“Виставка  – сюжети з весілля моїх близьких друзів. Мене воно надихнуло. Я хотів через колір та наївні, примітивні лінії передати настрій очікування весілля. Адже «Відлуння» – те , що вже минуло, але залишає теплі спогади”, – зізнається митець.

Ось таке собі відлуння минулих весіль. Настрій, емоції та образи, що залишилися в пам’ятні художника від святкових дійств. Але Митець не зупиняється і набирається вражень для нових проєктів.

З експозиції виставки Миколи Чорнія "Відлуння"
З експозиції виставки Миколи Чорнія “Відлуння”

“Це мої минулорічні роботи, а зараз я працюю на пресованому картоні, мені подобається його фактура. І якщо ось ця виставка – це буквальні образи, то зараз мене більше цікавить створення альтернативної реальності, чогось міфічного, того чого немає,” – ділиться планами художник.

До слова, оглянути експозицію виставки можна ще протягом кількох днів до 1 грудня.

Про автора. Народився 1995 року у Пустомитах. Навчався в НУ “Львівська політехніка” на кафедрі дизайну і основ архітектури. Автор персональної виставки “Вибір” в Галереї органного залу.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.