Відійшов у вічність Любомир Сеник

800
Любомир Сеник
Любомир Сеник

На 91- му році життя перестало битися серце українського прозаїка, поета, літературознавця, професора кафедри української літератури імені М. Возняка Львівського національного університету імені Франка – Любомира Сеника.

Інформація про це з’явилася на офіційній сторінці в мережі  Фейсбук Львівської організації Національної Спілки письменників.

Чин похорону відбудеться в понеділок 19 квітня 2021 року о 14 год., в каплиці на Пекарській, другий зал.

Любомир Сеник – український літературознавець, літературний критик, громадський діяч. Доктор філологічних наук, професор Львівського національного університету ім. І. Франка, член Національної спілки письменників України, дійсний член НТШ.

Наталка РАДИКОВА

1 коментар

  1. В своїй статті, яку я написав до 90-річчя Любомира Сеника (опублікував понад 10 статтей до цієї дати) про роман «Райський світ», я писав… Любомир Сеник – високодуховна людина. Так описати події може той, хто пережив єдине і вічне кохання, живе такими почуттями в щоденні й мислить категоріями добра, любові досі. Я проживав подумки миті свого життя і дякував авторові за можливість доторкнутися ще раз до спогадів про єдине і вічне кохання життя, яке в моєму серці засіяв, зокрема Маленький принц; отже, через моменти особистісного – до повноти буття читачів. Низький уклін тобі, мій дорогий друже, серце якого я побачив у слові правди. Сльоза солодка скотилася по пам’яті серця: «Яка то мить – найперша чи остання? / І що в ній – ми? І що – без міту мить? / Полон перетривали, а тривання – / і далі полоняє. І болить» (Богдан Смоляк, «Словник мовчання»).
    Хай Вам земля буде пухом, дорогий колего!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.