Відійшов у вічність Петро Бенюк

5388
Петро Бенюк
Петро Бенюк

Сьогодні пішов з життя український актор, народний артист України, брат актора Богдана Бенюка, Петро Бенюк. Повідомлення про це з’явилося на офіційній сторінці Театру імені Марії Заньковецької у Фейсбук.

“.. Важко писати такі слова, але… Сьогодні з життя пішов видатний актор театру та кіно народний артист України Петро БЕНЮК.
Все життя він присвятив творчості. Армія його фанатів не полишала свого кумира ніколи. На його вистави зали були повні глядачів з якими він і плакав, і сміявся! Його талант був справжньою окрасою Національного театру імені Марії Заньковецької…Сумуємо…” – йдеться в повідомленні.

Петро Бенюк закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого, працював у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М.Заньковецької у Львові.

Лауреат Республіканського конкурсу читців в галузі гумору та сатири (1987), 1-го Всеукраїнського конкурсу гумору та сатири (1992). Дипломант кінофестивалю «Молодість-73» за найкращу чоловічу роль у фільмі «Катруся» (Київ, 1973).

Нагороджений дипломом III Всесоюзного фестивалю чеської драматургії в СРСР (1983) за роль Швейка у виставі «Пригоди бравого вояка Швейка».Член Спілки театральних діячів (з 1974), Спілки кінематографістів України (з 1992).

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.