Відійшов у вічність наш Ігор Мельник

1668
Ігор Мельник
Ігор Мельник

Сьогодні, 2 грудня 2017 року, близько15.00 в Комунальній міській клінічній лікарні  (вул. Миколайчука, 9) на 66-му році життя від інсульту помер письменник та журналіст Ігор Мельник, про це стало відомо від родини покійного.

Ігор Мельник народився в 1952 році, мешкав на Академічній, ходив в 28-у школу. Потім поступив у Політехніку, працював інженером-конструктором. І був активним учасником зовні невидимого, бо неофіційного, культурного і громадського життя Львова.

Навесні 1988 року з легкої руки Юрка Винничука зайнявся організацією Товариства рідної мови, що потім стало всеукраїнським товариством «Просвітою». 13 червня 1988 року, коли мали відбутися установчі збори, але брама заздалегідь орендованого приміщення (палац культури будівельників, знаний як “Газ”) виявилась зачиненою, він запропонував провести збори на площі біля пам’ятника Іванові Франку. Він і провадив цей перший на Україні масовий політичний мітинг, який, власне, започаткував історичний каскад львівських мітингів 1988 року. Був одним з організатором Народного руху України.

Ігор Мельник на презентації своєї книжки "Вулиці Львова"
Ігор Мельник на презентації своєї книжки “Вулиці Львова”

На перших демократичних виборах його вибрали депутатом Львівської обласної і Львівської міської рад, потім він був депутатом Львівської міської ради третього скликання.

В 2012 був засновником Української Галицької партії, після реєстрації став першим її головою (2014-16). Любив історію, багато писав. Опублікував 10 книг з історії львівських вулиць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.