“Від шепоту до крику” – у Львові покажуть фестивальне кіно

284

У вівторок, 5 липня 2022 року, о 16.00, в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться кінопоказ та обговорення документального фільму “Від шепоту до крику”. Подія відбудеться в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Організаторами події виступають Українське Фотографічне Товариство спільно з кіноклубом Центр мистецтв “АРТ-Простір” Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Львівським фотомузеєм, Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Цей документальний фільм досліджує героїчні спроби борців за демократію у п’яти країнах – Україні, Венесуелі, Єгипті, Малайзії та Зімбабве, а також виклики, котрі кидають диктатори, проти яких вони виступають.

Герої стрічки – це студентські лідери (Венесуела), молоді фахівці (Єгипет), політики-опозиціонери (Малайзія та Зімбабве) та колишній президент (Україна). Усі вони живуть на різних континентах і належать до різних культур, але всі прагнуть справедливості. Щоб здобути політичну свободу для себе та своїх співвітчизників, вони ризикують усім.

Режисер: Бен Мозес
Країна: США
Рiк виробництва: 2012
Тривалість: 95 хв

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається щороку впродовж останнього тижня березня в Києві. Після завершення Docudays UA презентує найкращі фільми в регіонах України.

Мета фестивалю сприяти дотриманню й захисту прав людини та основоположних свобод, утверджувати розуміння людської гідності як найвищої цінності, підвищувати рівень громадянської активності в Україні, сприяти розвитку документального кіно.

Вже традиційно частуватиме всіх гостей Торгова Марка Кава Старого Львова.

Ігор ГАРМАШ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.