“Ветеран”, або вистава, яку мають побачити всі

892
Сцена з вистави
Сцена з вистави "Ветеран"

В неділю, 17 березня 2024 року, “Театр Актуальної П’єси Ореста ОгородниКа” (ТАПООК) на сцені Першого театру (вул. Гнатюка , 11) показав глядачам нову прем’єру – виставу “Ветеран”.

“Ветеран” – це потужна драма, що розкриває складну внутрішню боротьбу головного героя, старшого лейтенанта ЗСУ Олега Сердюка, який повертається додому після полону. Вистава вражає глядачів своєю глибиною сюжету та відмінною акторською грою.

Сцена з вистави "Ветеран"
Сцена з вистави “Ветеран”

Сюжет вистави відображає реалії сучасного світу, де герой стикається не лише з зовнішніми ворогами, але й зі складними внутрішніми конфліктами. Через різноманітні перипетії з родиною та колишніми товаришами, Олег Сердюк виявляється в середині нової війни – з ворогом власної совісті.

Сцена з вистави "Ветеран"
Сцена з вистави “Ветеран”

Акторський склад вистави заворожує своєю правдоподібністю та емоційністю. Олесь Федорченко, Януш Юхницький, Дарія Зелізна та інші актори вдало передають внутрішні конфлікти та емоції своїх персонажів.

Сцена з вистави "Ветеран"
Сцена з вистави “Ветеран”

“Ветеран” – це не лише вистава про війну, але й розповідь про кохання, зраду, боротьбу та перемогу. Ця драма залишає глядачів з глибокими думками та піднесеним настроєм, нагадуючи нам про важливість внутрішнього непримирення та віри у краще майбутнє.

Сцена з вистави "Ветеран"
Сцена з вистави “Ветеран”

“ВЕТЕРАН” – це вистава, яка залишає слід у серцях глядачів і змушує задуматися про важливі аспекти життя та моралі. Рекомендую цю виставу як обов’язкову до перегляду для всіх шанувальників театрального мистецтва.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.