Весоловський, Морозов, Діана і вибухова суміш українського танго (відео)

1351
Весоловський, Морозов, Діана і вибухова суміш українського танго

“Люди вулиць” не залишили без посмішки жодного, хто прийшов до Діани в неділю 10 трвня. Цього вечора кожен повертався додому закутаний у добру музику. Навіть здавалося, що Львів ставав світлішим від посмішок того вечора. А тіні, що танцювали на танцполі, якось дуже загадково нагадували закохану пару Бонді і Ренати Богданської.

Танго біля Діани. Фото Milanaa Waterman
Танго біля Діани. Фото Milanaa Waterman

Цього разу всім охочим запропонували презентацію нового альбому Віктора Морозова з піснями Богдана Весоловського. Ініціатором такої презентації стала  Івона Лобан.  Неодноразово на танцмайданчику біля Діани звучали пісні, і Богдана Весоловського, і Віктора Морозова, але “2 в 1”, ще не було. Аргентинське танго, як танець + українські танго та вальс, як мелодія = вибухова сумі.

Танго біля Діани. Фото Milanaa Waterman
Танго біля Діани. Фото Milanaa Waterman

“Людина перестає танцювати не тому, що старіє, людина старіє тому, що перестає танцювати !!!” Характерно, що танго зародилося в річкових портах Аргентини й Уругваю, що розташовані на осі річки Ла-Плата, на берегах якої стоять Буенос-Айрес і Монтевідео, але фігури, що народжує тіло, стали дуже близькими для багатьох країн світу.

Танго біля Діани. Фото Milanaa Waterman
Танго біля Діани. Фото Milanaa Waterman

У 20-і роки в Україні домінувала польська музика, а української розважальної майже не було взагалі. І тут, 30 травня 1915 року у Відні народжується Богдан Весоловський, який увійде в історію музичного Львова як неперевершений композитор легкого жанру.

Танго біля Діани. Фото Milanaa Waterman
Танго біля Діани. Фото Milanaa Waterman

Мине час, і інший композитор поверне Весоловського зі спогадів. Спочатку відбудеться тріумфальний концерт Віктора Морозова в рідному Львові, а далі презентація диску “Чудовий сон” прокладе шлях співаку і композитору до Стрия, де він заспіває на чудовому концерті, розкаже стриянам про їхнього земляка, а на завершення посадить біля будинку, в якому мешкав Весоловський, кущ розкішної магнолії, яка щовесни даруватиме перехожим квіти з ароматом доброго танго. Мрією Весоловського, за словами Віктора Морозова, було лише бути похованим у Стрию, але у Бога були інші плани, і вже цієї неділі вся площа Ринок, вбрана у ретро капелюшки, танцювала під його мелодії, вбрані у голос головного батяра Львова і його Бонді-Бенду.

Наступної неділі, 17 травня 2018 року, на площі Ринок біля Діани близько 19.00 у всіх охочих є шанс поринути у ритми неповторного танго.

Олена БІЛОУС

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.