Вчора Віденку поставили на “Роги” (відео)

1609
Вчора Віденку поставили на

Вчора, 28 березня 2015 року, у Львові, в приміщенні ресторану «Віденська кав’ярня» відбувся благочинний концерт заньківчанського кавер-гурту “Роги” (“The Rohies”). Як відомо, цей кавер-гурт влаштовує концерти не задля прибутків і цього разу артисти-музиканти збирали кошти для лікування онкохворих дітей в Україні.

Цього разу до складу гурту, до якого входять Андрій Снісарчук, Костя Ткаченко, Назар Московець, Андрій Войтюк, Василь Коржук, та солістка Марта Кулай, на правах резидентів, приєдналися також артисти практично всіх театрів Львові і відомі музиканти міста.

Концертна програма складалася з двох частин і у першій своїм вокалом, окрім звичних учасників , своїм вокалом тішили резиденти – артист театру імені Марії Заньковецької Дмитро Каршневич,  співак і гітарист гурту “Конгрес” Андрій Віхоть, артистки першого українського театру для дітей та юнацтва Ірина Шийко та Катерина Саченко та артистка львівського драматичного театру імені Лесі Українки Анна Брацук.

Після невеликої перерви, концерт продовжився з новою силою. До кавер-гурту “Роги” приєднувалися все нові та нові резиденти, серед яких актриса Театру імені Леся Курбаса Тамара Горгішелі, соліст вокальної формації “Піккардійська Терція” Славко Нудик та не менш відомий Богдан Либа, народний артист України, соліст Львівської Опери Олег Лихач та молодий співак Іван-Данило Лихач.

На концерті звучали хіти українською, білоруською, англійською та грузинською мовами, хіти з минулого та зовсім нові, хіти відомі та не дуже і навіть прозвучала авторська пісня кавер-гурту “Роги”.

Завершилася концертна програма піснею “Ой у лузі червона калина” в обробці Тарас Терлецького, але хороший настрій у всіх присутніх залишився, як мінімум на цілий вечір.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.