В “Зеленій канапі” відкриють “Календар”

348
На фото (зліва направо): Олена Зотова, Олексій Лань, Дарія Зав'ялова, Анна Матійченко, Віоліна Даренська.
На фото (зліва направо): Олена Зотова, Олексій Лань, Дарія Зав'ялова, Анна Матійченко, Віоліна Даренська.

У вівторок, 17 січня 2023 року, о 17 год. в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Дарії Зав’ялової та Олени Зотової під назвою “Календар”.

Календар — це ритм часу, надійний хранитель пам’яті про те, що лежало в першооснові кожної з культур, а також хранитель особистої історії кожної людини. Дати народжень, смертей, святкувань і робочих розкладів. А ще – ритмічний вимір життя природи і людини.

В 2020 Дарія Зав’ялова створила серію з 12 текстильних колажів  “12/20”, з присвятою кожному місяцю того карантинного року.

Афіша виставки Дарії Зав’ялової та Олени Зотової під назвою "Календар"
Афіша виставки Дарії Зав’ялової та Олени Зотової під назвою “Календар”

В доробку Олени Зотової є серія текстильних колажів «Чотири пори лісу», омаж Параджанову, що теж відображає часові цикли, зокрема природи. Ці серії, доповнені іншими пейзажами художниць, будуть складати виставку «Календар» в галереї Зелена канапа.

Як ніколи гостро постало відчуття цінності кожного дня, важливості кожної миті. То ж на початку року запрошуємо вас відвідати виставку двох колег театральних художниць, творчих однодумиць і просто подруг.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.