«Монети Галицької Руси XIV-XV століть” – його дослідження про те, як карбували монети на Львівському монетному дворі. Автор оприлюднив нові докази щодо хронології карбування, а також склав карту скарбів із львівськими монетами, за якими можливо простежити торговельні маршрути купців. Читач також дізнається про нові знахідки монет за останнє десятиліття. А для музейних працівників та колекціонерів Андрій Крижанівський додає каталог усіх різновидів монет Львівського монетного двору XIV-XV століть (308 варіантів з фотографіями).
Одночасно у Польщі, у Вроцлаві, видали монографію Андрія Крижанівського польською мовою “Elektryczny Lwów. Historia 1894-2019” – з цікавинками про те, як у світі і у Львові з’являлася електрика. Автор знайшов десятки раритетних фото та історій людей, завдяки яким ми нині можемо користуватися такими уже звичними для нас благами цивілізації, як комп’ютер, пральна машина, телевізор. Читач чи не вперше дізнається, які інтриги крутилися довкола першого львівського трамвая, як вперше у Львові світло зблиснуло в Оперному театрі і як енергетики зазнали репресій у часи воєнних лихоліть.
Біографічна довідка: Андрій Крижанівський – нумізмат, дослідник львівського монетного двору, за фахом інженер-електрик, дослідник історії електрифікації Львівщини, нагороджений «Орденом за заслуги ІІІ ст.» та знаком «Почесний енергетик України». Автор понад 60 статей у нумізматичних виданнях України, Білорусі, Литви, Польщі Молдови, Росії та Словаччини.
Автор книжок «Осип Курилас», «Історія електрифікації Львівщини» ( два видання), «Львівський монетний двір у XIV-XV ст.», співавтор книг «Енергетика. Історія, сучасність і майбутнє» (ІІ том, 2006 р.), виданої Міненерго України, та «Гроші України» (2011 р.), виданої Нацбанком України до 20-річчя з дня створення. Член редколегії і відповідальний секретар «Львівських нумізматичних записок», почесний член Бєларуського нумізматичного товариства, нагороджений Золотою відзнакою польського нумізматичного товариства.
Марічка КРИЖАНІВСЬКА