В Україні стартував конкурс каверів на Маніфест Толерантності «Різні. Рівні» (відео)

446
В Україні стартував конкурс каверів на Маніфест Толерантності «Різні. Рівні»

Освітній центр з прав людини у Львові оголошує прийом заявок на Конкурс каверів на пісню «Різні. Рівні», яку її творці називають Маніфестом Толерантності. Місяць тому у музичному просторі України відбулася унікальна пісенна прем’єра: Alina Pash, Сергій Бабкін, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine та інді-музиканти записали спільну композицію «Різні. Рівні», яка покликана довести: всі — різні, всі — рівні:

«Ми – різні та рівні, а значить у нас / Є вісім мільярдів причин бути вільними»,  – це вперше провідні українські музиканти об’єдналися навколо ідей толерантності та прийняття. А тепер пісню, яка за короткий час уже зібрала понад мільйон переглядів на YouTube, можуть виконати усі охочі, відзняти відео (професійне або аматорське) – і поборотися за приз. Переможець конкурсу каверів на «Різні. Рівні» запише власну (авторську) пісню (створення аранжування, запис живих інструментів, зведення та мастеринг) на одній з найкращих студій звукозапису у Західній Україні – Jenny Records (Львів).

Завантажити відео слід, заповнивши google-форму – https://bit.ly/3fsFUtA. Заявки приймаються до 2 серпня 2020 р. (включно, до 23:59). Вікових, стилістичних, географічних чи інших обмежень для учасників немає. «Єдина вимога: гурти, виконавці та виконавиці, які подаватимуться на конкурс каверів, мають поділяти цінності, про які ідеться у Маніфесті Толерантності «Різні.Рівні», – зауважує координаторка конкурсу Галина Гузьо. – Відтак оргкомітет залишає за собою право не допустити до участі тих, чия творчість або публічна діяльність суперечать місії, візії та цінностям кампанії «Різні.Рівні» (детальніше – на сайті www.riznirivni.com.ua)».

Усі відео каверів на «Різні.Рівні» будуть опубліковані на YouTube-каналі Освітнього центру з прав людини у Львові почергово, відповідно до надходження заявки до оргкомітету (протягом 48-ми годин від часу отримання заповненої заявки): https://www.youtube.com/channel/UC8apT0lwydofwt_mAN3CEfA

Переможцем конкурсу буде оголошено гурт або виконавця чи виконавицю, чиє відео кавера на Маніфест Толерантності «Різні.Рівні» отримає найбільшу кількість переглядів. Оголошення переможця відбудеться 17 серпня 2020 р. – на сторінках Освітнього центру з прав людини у Львові в соцмережах: Facebook – https://www.facebook.com/echrlviv/; Instagram – https://www.instagram.com/echrlviv.

Додаткова інформація:

тел.: +38 067 960 31 01, email: riznirivni.covercontest@gmail.com (Галина Гузьо, координаторка конкурсу каверів на Маніфест Толерантності «Різні. Рівні»).

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.