В Палаці Потоцьких покажуть «Живопис Соломії Ковтун»

1021
В Палаці Потоцьких покажуть «Живопис Соломії Ковтун»

6 листопада 2016 року, о 14.00  у Палаці Потоцьких (Червоноградська філія Львівського музею історії релігії: м. Червоноград, вул. Пушкіна, 10) Соломія Ковтун презентує свої картини. Вісімнадцять полотен становлять експозицію під назвою «Живопис Соломії Ковтун». У них авторка драматизує міські пейзажі зіставленням контрастних форм і максимальною промовистістю кольорів, що надає роботам неочікуваного виміру.

Соломія Ковтун
Соломія Ковтун

Живопис Соломії Ковтун настроєвий, живий, широкий, без дріб’язковості і компромісів. Він несе в собі якусь таїну, загадковість.

У буденному житті – вона лікар-офтальмолог, проте іншому покликанню, малюванню, вона присвячує свій вільний час. Її яскраві картини додають натхнення до життя, надихають на творчість, на роздуми. Художниця є активною учасницею мистецького життя Львова й Києва, міжнародних пленерів Литви й Польщі.

Афіша виставки «Живопис Соломії Ковтун»
Афіша виставки «Живопис Соломії Ковтун»

Ознайомитися з творчістю молодої, але вже знаної художниці, оглянути її незвичні картини, наповнені глибоким філософським змістом, можна в Червонограді. І це не випадково, адже Червоноград – місто її дитинства: тут навчалась у школі, працювала у центральній міській лікарні.

Маріанна ЧОРНОБРИВА та  Олена МАЛЮГА,
наукові співробітники ЛМІР                                                  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.