В Національному музею у Львові відкриють виставку «Натхненні Пінзелем у Годовиці»

764
Костел Всіх Святих в Годовиці
Костел Всіх Святих в Годовиці

В п’ятницю, 10 лютого 2023 року, о 16.00 в головній будівлі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького відбудеться відкриття виставки «Натхненні Пінзелем у Годовиці».

Експозицію склали 35 творів живопису та скульптури авторства 35 відомих українських митців.

В межах культурно-мистецького проєкту «Під Зорею Пінзеля», організованого за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, у серпні 2021 та у жовтні 2022 було проведено художні пленери «Натхненні Пінзелем у Годовиці».

До проєкту, автором ідеї та ініціатором якого є ГО «Артстудія Івони Лобан», долучились найвідоміші українські живописці й скульптори, творчість яких репрезентує сучасне мистецтво України в цілому світі. Серед них – титуловані українські митці та мисткині: Анатолій Криволап, Любомир Медвідь, Михайло Демцю, Петро Сипняк, Микола Андрущенко, Віктор Сидоренко, Роман Опалинський, Оксана Андрущенко, Тарас Откович, Василь Бажай, Микола Ступінський, Микола Молчан і ін. Представлена виставка підсумовує результати пленерів.

Мета акції – привернути увагу суспільства до унікальної пам’ятки української культурної спадщини, перлини архітектури епохи бароко – костелу Всіх Святих у селі Годовиця, що на Львівщині. Сьогодні пам’ятка знаходиться в аварійному стані.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.