В “Квартирі 35” відбулась презентація книги Ксенії Сапункової «LookIntoMeNow»

520
Презентація книги Ксенії Сапункової «LookIntoMeNow»

Вчора, 20 січня, в приміщенні  арт-кафе «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35) пройшла презентація книги Ксенії Сапункової «LookIntoMeNow».

Авторка – канадська художниця родом зі Львова – розпочала проект, присвячений речам, їх історії і важливості, під назвою «LookIntoMeNow». Його мета – звернути увагу на речі, продивитись на них під іншим кутом, зрозуміти структуру,відчути їх важливість.

Художниця створює свої роботи у мультимедійній техніці за допомогою класичної туші і планшету Cintique, а також фотопаперу, що надало змогу працювати у широкому діапазоні масштабів. На презентації були представлені ескізи й елементи, які використані на сторінках книги.

Авторка зазначила, що її надихають старовинні речі, які мають свою історію. Вона підкреслила що цей проект потрібніший для західної публіки, ніж для української, адже там менше шанують історію речей і менше цінують їх.

Придбати книгу можна на сайті художниці  за ціною $20.

Кількість сторінок – 26.

Довідка: Ксенія Сапункова народилась і виросла у Львові. Вивчала скульптуру в ЛДКДУМ ім. І. Труша. У 2008 продовжила навчання у художньому коледжі Шерідан, Торонто. На даний момент займається інтерпретивною ілюстрацією й іконографією. Працює в мультимедіа та традиційній техніках.

Роботи: ілюстрації до книжки Андрія Грецького «Мiсяцi розмови» (2015); Авторська книжка «LookIntoMeNow» (2014); Короткометражна моушан-ілюстрація «TheMountainVanity» (2014); Приватне замовлення, серія з п’яти картин (JuliaLudova) (2009-2015); ValentinoIconStudio (video, logo, businesscard, varietyofimagemodificationsforthepurposeofcreatingmural) (2008-2015); Лукбук ілюстрації для компанії «FoundinLove» (KatiaTrudeau); Ілюстрації до книжки Марти Тересіти «Портазо» (2010).

Наталія Бойченко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.