В креативному середовищі ReZavod відкриється виставка екологічного плакату

578
В креативному середовищі ReZavod відкриється виставка екологічного плакату

В четвер,  2 серпня 2018 року, в креативному середовищі ReZavod в приміщенні заводу “РЕМА” (вул. Заводська, 31, червоний корпус, 2 поверх) відбудеться відкриття мандрівної експозиції цьогорічної ювілейної X-тої Міжнародної триєнале екологічного плакату Асоціації дизайнерів-графіків «4-й Блок».

В рамках акції львів’янам пропонують зануритись в нетипові візуальні роботи про жінок, дітей та котиків в нетиповому арт-просторі заводу.

Цьогоріч, 20 квітня в Харкові, відбулась ювілейна X-та Міжнародна триєнале екологічного плакату Асоціації дизайнерів-графіків «4-й Блок», конкурсна тематика — «Жіночий погляд: Заклик до дії». Організатори намагались зробити триєнале максимально інтерактивною, щоб кожен міг не просто «перейнятися екопроблемам», а ще й знайти відповідь на питання: «що конкретно я можу зробити для своєї планети і, перш за все, свого міста?».

Кожна триєнале Асоціації «4-й Блок» — це складний мистецький діалог про найгостріші проблеми планети: забруднення навколишнього середовища, глобальне потепління, генну інженерію, а ще – про людські права, насильство, світові війни, повагу до природи. Про все те, що може або знищити людство, або ж навпаки — врятувати його!

Ідеї діяльності Асоціації — привернення уваги громадськості засобами дизайнерського плаката до актуальних соціальних, культурних, екологічних та глобальних проблем планети; підтримка соціально-культурної складової в графічному дизайні, як частини творчого самоствердження сучасного дизайнера-графіка; встановлення творчих контактів між представниками громадськості, наукової і творчої інтелігенції, студентської молоді різних країн світу з метою об’єднання зусиль у вирішенні екологічних проблем.

Нині «4-й Блок» — це найбільший в Україні фестиваль еко-плаката спрямований на захист навколишнього середовища і залучення уваги до екопроблем. За 30 років участь в ньому взяло понад 2000 учасників і учасниць з 76 країн світу. Колекція робіт триєнале налічує тисячі плакатів, які безперечно зачіпають за «живе».

Постер відкриття мандрівної експозиції цьогорічної ювілейної X-тої Міжнародної триєнале екологічного плакату Асоціації дизайнерів-графіків «4-й Блок»
Постер відкриття мандрівної експозиції цьогорічної ювілейної X-тої Міжнародної триєнале екологічного плакату Асоціації дизайнерів-графіків «4-й Блок»

ДОВІДКА:

 Міжнародна Асоціація дизайнерів-графіків “4-й Блок” — громадське об’єднання дизайнерів, арт-менеджерів та митців, зацікавлених в розв’язанні екологічних проблем засобами мистецтва. Асоціація створена на добровільних засадах з метою підтримки й розвитку творчих ініціатив в області екології, дизайну й культури.

ReZavod — незалежне громадське об’єднання креативних виробників, дизайнерів, митців, мейкерів та просто творчих людей міста, захоплених ідеєю ревіталізації промзон Львова та розвитку інтелектуального і фізичного українського продукту.

Куратор проекту — Ярослава Яковлєва, (093) 147 99 64, (068) 787 65 04. Проект реалізовано за ініціативи ГО “ReZavod”. Акція триватиме з 2 серпня по 2 вересня, за адресою: вул. Заводська, 31, червоний корпус, 2 поверх.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.