В «Будинок воїнів» потрібні бойові прапори

511
Володимир Правосудов з бойовим прапором
Володимир Правосудов з бойовим прапором

Вже за місяць, 14 жовтня 2018 року,  в приміщенні, де довгі роки розташовувався російський культурний центр (вулиця Короленка 1а, по сусідству з УПЦ (МП)) відкриється «Будинок воїнів». Над реалізацією цього проекту активно працює колекціонер, актор та режисер, афганець, який донедавна воював на Сході України з російськими окупантами Володимир Правосудов.

У приватній колекції Володимира Правосудова близько 3 тисяч одиниць зброї, військового одягу, карт, всіляких відзнак і нагород, плакатів, газет, раритетних документів, поштівок, фотографій, починаючи від XVII століття і до сьогодення. Найбільшу частину колекції складає старовинна зброя часів Наполеона, Першої та Другої світових воєн. Серед експонатів близько 300 пістолетів різних років і фірм виробників, гармати, гвинтівки, шаблі.

Бойовий прапор 19 сотні Самооборони Майдану
Бойовий прапор 19 сотні Самооборони Майдану

Володимир Правосудов віддавна хоче створити військовий музей, щоб зібрані ним речі побачили люди. І саме «Будинок воїнів» стане тим місцем, де постійно експонуватиметься колекція Володимира Правосудова.

Але для доповнення експозиції потрібні бойові прапори бригад, батальйонів та підрозділів хоча б з Львівщини.

“Оскільки це колишній кінотеатр і висота до стелі більше 6 метрів, то планую, для збільшення експозиційної площі, наростити по периметру балкон, де я маю задум вивісити для огляду наші бойові знамена. Маю прапори сотень з Майдану, Правого сектора, Айдару і дуже хочу аби Львівщина, яка воювала, теж представила свої стяги. Тож прошу, щоб до мене, або згодом уже в Будинок воїна приносили прапори і я їх представлю в експозиції. Також буду вдячний і за інші цікаві артефакти для поповнення колекції”, – каже Володимир Правосудов.

Бойовий прапор 2-ої "Афганської" штурмової роти Батальйону Айдар
Бойовий прапор 2-ої “Афганської” штурмової роти Батальйону Айдар

Отож, якщо у вас чи ваших друзів є щось, що може розповісти військову історію України і наших земляків, котрі воювали за нашу державу, приносьте ці експонати наразі до магазину “Штурм” (вулиця Персенківка, 17), а після 14 жовтня в «Будинок воїнів» по вулиці Короленка, 1. Також можна домовитися про зустріч з Володимиром Правосудовим за телефоном +38 067 332 9293.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.